Relacje z zawodów

RELACJA Z ZAWODÓW GLOBAL PRO CHALLENGE 2021

Znamy Mistrza Świata The Fresh Connection Global Pro Challenge 2021 - tytuł i nagroda główna, w postaci kursu SCM na MIT w Bostonie trafiły do rąk zespołu z Chin – gratulujemy!!!

Nasze serca były z zespołami z Polski: Avon Garwolin i Oriflame Poland! Bardzo dziękujemy za emocje, jakich nam dostarczyliście, godną reprezentację, siłę i ducha walki. Jesteście w gronie najlepszych zespołów na świecie!
Z ogromną też radością informujemy, że zespół Oriflame Poland uplasował się na czwartej pozycji – gratulujemy!!!

-------------------------------------------

Zwycięzcą krajowego etapu zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw - Global Challenge - The Fresh Connection 2021 jest Avon Garwolin!!!

Fantastyczny wynik, który dał pierwsze miejsce w rankingu krajowym uplasował naszych Mistrzów na 4 miejscu w edycji jesiennej w rankingu światowym.

W połowie listopada startujemy z międzynarodowym Global Final, gdzie zespoły z całego świata walczyć będą nie tylko o tytuł, ale też o nagrodę - kurs na MIT w Bostonie.

Wicemistrzem oraz zdobywcą trzeciego miejsca zostały dwa zespoły reprezentujące Oriflame Poland.

GRATULUJEMY

 

RELACJA Z ZAWODÓW GLOBAL PRO CHALLENGE 2020

Zawody GLOBAL PRO CHALLENGE SCM TFC 2020 zakończone. Tytuł World Champion 2020 trafił w ręce drużyny z Chin (indvidual pool).

Polska drużyna Avon Operations Polska uplasowała się na drugim miejscu, tym samym uzyskując tytuł Wicemistrza Świata, trzecie miejsce przypadło w udziale firmie Whirlpool z Indii.

Rywalizacja o tytuł Mistrza Świata w zarządzaniu łańcuchem dostaw została rozegrana zdalnie, na zaawansowanej platformie wirtualnej rzeczywistości 3D - VirBELA™. Rozgrywka trwała 4 dni, od 17 do 20 listopada. Każdego dnia sesja przy symulatorze TFC trwała 2 godziny.

Dzięki przeniesieniu zawodów do wirtualnego świata możliwe było zwiększenie liczby drużyn dopuszczonych do finału. Z naszego kraju, oprócz Mistrzów Polski, reprezentantów firmy Avon Operations Polska, wzięła udział drużyna z firmy Beiersdorf Manufacturing, która w etapie regionalnym zajęła drugie miejsce.

Udział w całym wydarzeniu to nie tylko rozrywka i emocje związane z rywalizacją, to przede wszystkim ogromna dawka wiedzy i doświadczenia, które można wykorzystać w codziennych obowiązkach służbowych w łańcuchu dostaw. Symulator The Fresh Connection jest narzędziem nie tylko budującym strategiczne myślenie oraz uświadamiające zależności między różnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa, ale również umacniającym współpracę i wspólne dążenie do głównego celu Firmy. Pozwala również uczyć się i ćwiczyć komunikację w rozproszonym zespole, przy użyciu zdalnych metod, co w obecnych czasach zaczyna wchodzić w poczet standardowych aktywności.

Gratulujemy!

Zobacz też: Rozmowa z Wicemistrzami Świata Global PRO Challenge SCM The Fresh Connection
Tytuł Mistrza Polski w 2020 roku wywalczyła drużyna z AVON OPERATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Na podium również firmy: Beiersdorf Manufacturing (drugie miejsce) i Oriflame Poland (trzecie miejsce). W zawodach brało udział łącznie 8 zespołów z firm: Beiersdorf Manufacturing, L’Oréal Warsaw Plant, Oriflame Poland, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A., Reckitt Benckiser Production (Poland) i Rockwell Automation.

Zespół Avon Operations Polska zdobywając tytuł Mistrza Polski w tegorocznych zawodach The Fresh Connection 2020, zakwalifikował się do międzynarodowego finału, który aktualnie, w związku z sytuacją epidemiologiczną, odbędzie się zdalnie – a nie jak pierwotnie planowano w Amsterdamie. Wspólnie uzyskali wynik ROI na poziomie 12,88%, dzięki czemu stali się trzecią drużyną na świecie, zaraz po Japonii i Francji. O tym jak wyglądała ich praca oraz jaki jest ich sposób na wygraną opowiadają: Grzegorz Frąckiewicz, Marta Krzymowska, Robert Kwaśniewski oraz Wojciech Cabaj. (więcej)

Poznajcie finalistów z zespołu Avon:

Marta Krzymowska
Stanowisko: CONTRACT MANUFACTURING SUPPLY PLANNING MANAGER - EMEA/ Menadżer ds. Planowania u Podwykonawców

Ponad 15 lat w Avon, od 10 lat na stanowiskach kierowniczych i liderskich. Najwięcej czasu spędziła w dziale planowania zakupów materiałów do produkcji wyrobów gotowych pracując z 60cioma dostawcami z całego świata przy współpracy z działem Zakupów, planowania Wyrobów Gotowych, Magazynami oraz działem Wdrożeń Nowych Produktów i Finansami.  Ostatnie stanowisko objęła w lutym 2020 i rozpoczęła współpracę z podwykonawcami produkującymi wyroby gotowe, a od maja współpracuje także z chińską fabryką LG. Jej główne cele to dostarczanie jak najwyższego serwisu dla klientów przy jak najniższym zapasie wyrobu gotowego w magazynie. Marta rozpoczyna współpracę z wieloma nowymi dostawcami wprowadzając ich do świata Avonu.

Grzegorz Frąckiewicz
Stanowisko: Scheduling and Manufacturing Execution System Implementation Manager / Menadżer ds. Wdrożeń Procesów i Systemów

20 lat w Avon, od 18 lat na stanowiskach kierowniczych. Cały czas związany z Łańcuchem Dostaw zarządzając produkcją, Projektami i działem Planowania Produkcji w AOP i ARM .  W latach 2017 i 2018 swoje doświadczenie i wypracowane dobre praktyki w zarządzaniu działem Planowania Produkcji standaryzował w innych fabrykach Avon na świecie.

Robert Kwaśniewski
Stanowisko: Demand Planning and Analytics Manager – Fashion&Home / Menadżer ds. Planowania Popytu oraz Analiz

Specjalista w dziedzinie planowania popytu oraz prognozowania sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem w brażny fashion oraz kosmetycznej. Od wielu lat zdobywa i rozwija doświadczenie na poziomie kierowniczym. W Avon od 2016, był odpowiedzialny za kierowanie zespołami estymatorów dla Rumunii i Węgier. W 2019 roku tworzył nowy zespół oraz proces planowania kategorii Fashion&Home dla całego regionu Europy Centralnej.

Wojciech Cabaj
Stanowisko: Finance Manager – CoE Manufacturing & Distribution / Menadżer finansowy – centrum doskonalenia produkcji i dystrybucji

Ponad 13 lat w Avon, od 6 lat na stanowiskach kierowniczych. Ostatnie trzy lata spędził w globalnej organizacji Łańcucha Dostaw i Finansów zajmując budowaniem strategii dla sieci fabryk, koordynacją globalnych projektów oszczędnościowych, wspomaganiem decyzji Dyrektorów i Vice-Prezydentów poprzez analizy inwestycyjne, benchmarkingowe oraz raportowaniem wyników finansowych.


Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2020 i ich opinie:


Opinie finalistów polskich edycji zawodów.
Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami