Relacje z zawodów

RELACJA Z ZAWODÓW GLOBAL PRO CHALLENGE 2021

Znamy Mistrza Świata The Fresh Connection Global Pro Challenge 2021 - tytuł i nagroda główna, w postaci kursu SCM na MIT w Bostonie trafiły do rąk zespołu z Chin – gratulujemy!!!

Nasze serca były z zespołami z Polski: Avon Garwolin i Oriflame Poland! Bardzo dziękujemy za emocje, jakich nam dostarczyliście, godną reprezentację, siłę i ducha walki. Jesteście w gronie najlepszych zespołów na świecie!
Z ogromną też radością informujemy, że zespół Oriflame Poland uplasował się na czwartej pozycji – gratulujemy!!!

-------------------------------------------

Zwycięzcą krajowego etapu zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw - Global Pro Challenge - The Fresh Connection 2021 jest Avon Garwolin!!!

Fantastyczny wynik, który dał pierwsze miejsce w rankingu krajowym uplasował naszych Mistrzów na 4 miejscu w edycji jesiennej w rankingu światowym.

W połowie listopada startujemy z międzynarodowym Global Final, gdzie zespoły z całego świata walczyć będą nie tylko o tytuł, ale też o nagrodę - kurs na MIT w Bostonie.

Wicemistrzem ozostał zespół reprezentujący Oriflame Poland.

GRATULUJEMY


 

Fresh Connections było ekscytującym wyzwaniem, dzięki któremu mogłam z jednej strony poznać nowe osoby i dobrze się bawić, a z drugiej poszerzać swoją wiedzę razem z moim zespołem. To była też świetna okazja, żeby  przetestować swoje umiejętności.

Svitlana Shramova

To była świetna okazja, żeby poczuć ducha rywalizacji i pracować w zespole z bardzo utalentowanymi osobami z różnych miejsc świata. Dzięki temu wyzwaniu mogłem wyjść z indywidualnej roli pracownika  i zobaczyć, jak firma  funkcjonuje z dużo szerszej perspektywy.  Od samego początku czułem też, że nasz zespół ma duży potencjał i z naszym entuzjazmem oraz zaangażowaniem, uda nam się stworzyć wyjątkową i bardzo wydajną współpracę.

Łukasz Filipowicz

Wyzwanie było dobrą zabawą, ale również czasem intensywnej nauki i niesamowitych emocji. Bardzo polecam udział we Fresh Connections każdej osobie, która zajmuje się zarządzaniem.  Moja rada dla przyszłych graczy - udoskonalenia muszą być rozważane z perspektywy całej firmy. Warto tworzyć hipotezy i opracowywać modele do weryfikacji rozwoju.

Krzysztof Kryczka

To było niesamowite wyzwanie, w trakcie którego spędziłem dużo godzin z bardzo dobrym zespołem. W tej grze sukces można osiągnąć jedynie dzięki pracy zespołowej i skupieniu się na jednym wspólnym celu mimo, że każdy uczestnik ma swoje indywidulane KPI.  Uważam, że rywalizacja jest niesamowita dzięki świetnemu pomysłowi stworzenia zespołu z rożnych obszarów i krajów. Nie raz stawaliśmy w obliczu trudnych negocjacji, ale zawsze z przyjemnym poczuciem pracy zespołowej. 

Andrey Akimov


Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2020 i ich opinie:


Opinie finalistów polskich edycji zawodów.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn