Opinie uczestników
Global Challenge TFC

Nexteer Automotive Poland

„The Fresh Connection to bardzo dobrze zaprojektowany symulator, który w szczegółach oddaje realia firmy i rynku. Świetna okazja do sprawdzenia, jak bardzo rywalizacja pomiędzy poszczególnymi działami w firmie i skupienie się jedynie na własnych KPI wpływa negatywnie na wynik finansowy przedsiębiorstwa.”

Katarzyna Adamczyk, Tomasz Szymczyk

Udział w grze na pewno poszerza horyzonty. Gra pokazuje, że raz obrana strategia nie będzie raz na zawsze dobra! Trzeba umieć dostosowywać strategie do zmieniających się czynników zewnętrznych, no i oczywiście umieć szybko te zmiany zauważyć…”

Ewa Olszewska, Adam Kozłowski

„Rewelacyjnym "skutkiem ubocznym" udziału w symulacji jest teambuilding, zacieśnianie relacji w miarę upływu poszczególnych rund pomiędzy zawodnikami i ich działami, poznanie pracy tej drugiej strony, jej argumentów. Po takim doświadczeniu, jakim jest udział w grze TFC, zwykły powrót do pracy już nie jest możliwy. Wraca się bogatszym o trzy dodatkowe perspektywy, na które nagle, w sposób zrozumiały, zwraca się uwagę. Niweluje to ewentualne przyszłe konflikty międzyoddziałowe oraz wzmacnia poczucie ponoszenia wspólnego wysiłku w dążeniu do jednego celu (mówiąc po piłkarsku: grania do wspólnej bramki )”.

Anna Ossowska, Supply Chain Manager

Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2022 i ich opinie:

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn