Szkolenia
uzupełniające

Zakupy, Gospodarka magazynowa, Demand Driven Planner, S&OP, Young Professionals TFC Workshop

MPM swoją ofertę szkoleń z planowania w logistyce i produkcji uzupełnia również o tematy związane z zakupami (operacyjnymi i strategicznymi), tematykę gospodarki magazynowej, szkolenie oparte o metodę planowania DDMRP, a także warsztat S&OP czy też warsztaty dla młodych specjalistów związanych z łańcuchem dostaw.

Szkolenia z zakresu Zarządzania Zakupami składają się z dwóch odrębnych warsztatów - jednego poświęconego zakupom operacyjnym (koncentrujących się na operacyjnej części związanej z zaopatrzeniem w firmie) i drugiego - zakupom strategicznym  (koncentrujących się realizacji strategii firmy w zakupach wewnątrz i na zewnątrz firmy).

PPO - Warsztaty Zakupów Operacyjnych - Purchasing Process Operations
PPS - Warsztaty Zakupów Strategicznych - Strategic Procurement Management


Podczas szkolenia z Gospodarki magazynowej omawiamy, m.in.: przepływ materiałów w obszarze zakładów produkcyjnych oraz powiązanych z nim magazynów; praktyczne przykłady zaobserwowane podczas wielu projektów realizowanych na całym świecie; praktyczne przełożenie procesów biznesowych na funkcjonalność systemu ERP.

WMW - Gospodarka Magazynowaj i Kontrola Zapasów – modele i organizacja procesów - Warehouse Management & Inventory Control - models and process organization


Program Demand Driven Planner (DDP) został zaprojektowany i przygotowany dla specjalistów i liderów z obszarów planowania, zakupów i dystrybucji jak również dla służb odpowiedzialnych za wdrożenie metody planowania DDMRP w organizacji.

DDP - Demand Driven Planner


Nadrzędnym celem warsztatów S&OP (Sales & Operations Planning) jest poznanie sprawdzonego sposobu budowy zespołu S&OP.

Sales and Operation Planning, czyli budząc “&” w S&OP.

Poszukujesz narzędzia, dzięki któremu Twój młody zespół: przećwiczy swoje umiejętności zarządzania łańcuchem dostaw; ukształtuje postawę, dzięki której jego praca będzie naprawdę efektywna; wypracuje kulturę współpracy, której pozytywne efekty będą widoczne przez lata? Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś/eś „tak” – zapraszamy do udziału:

Young Professionals TFC Workshop

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami