Szkolenia
uzupełniające

Zakupy, Gospodarka magazynowa, S&OP

MPM swoją ofertę szkoleń z planowania w logistyce i produkcji uzupełnia również o tematy związane z zakupami (operacyjnymi i strategicznymi), tematykę gospodarki magazynowej, szkolenie oparte o metodę planowania DDMRP, a także warsztat S&OP.

Szkolenia z zakresu Zarządzania Zakupami składają się z dwóch odrębnych warsztatów - jednego poświęconego zakupom operacyjnym (koncentrujących się na operacyjnej części związanej z zaopatrzeniem w firmie) i drugiego - zakupom strategicznym  (koncentrujących się realizacji strategii firmy w zakupach wewnątrz i na zewnątrz firmy).

PPO - Warsztaty Zakupów Operacyjnych - Purchasing Process Operations
PPS - Warsztaty Zakupów Strategicznych - Strategic Procurement Management


Podczas szkolenia z Gospodarki magazynowej omawiamy, m.in.: przepływ materiałów w obszarze zakładów produkcyjnych oraz powiązanych z nim magazynów; praktyczne przykłady zaobserwowane podczas wielu projektów realizowanych na całym świecie; praktyczne przełożenie procesów biznesowych na funkcjonalność systemu ERP.

WMW - Gospodarka Magazynowaj i Kontrola Zapasów – modele i organizacja procesów - Warehouse Management & Inventory Control - models and process organization


Nadrzędnym celem warsztatów S&OP (Sales & Operations Planning) jest poznanie sprawdzonego sposobu budowy procesu S&OP.

Sales and Operation Planning

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn