17 500 przeszkolonych osób z 980 firm

Naszą pasją Mistrzowska Produktywność

Naszym kluczem zrozumienie  Waszych wyzwań

Naszym celem Wasz sukces

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1998 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. W ramach działalności konsultingowej, oferujemy szkolenia z obszaru zarządzania produkcją i logistyką, w procesie tworzenia wartości dodanej. Jesteśmy pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS, aktualnie jako ICP - International Channel Partner (z organizacją APICS współpracujemy od początku naszej działalności, dostarczamy wiedzę usystematyzowaną przez APICS już od 20 lat).

W początkowym okresie działalności, do roku 2000, funkcjonowaliśmy pod nazwą Montgomery Project Management. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy dzięki zaufaniu jakim obdarzyliście Państwo naszych konsultantów oraz docenieniu wkładu naszej pracy. Filozofia działania oraz wartości, którym hołdujemy nie ulegają zmianom. Jednak sposób w jaki chcemy przedstawić je Państwu, ewoluuje.

Poszukując nowej formuły wyrażenia tego co bliskie naszemu podejściu do problemu ciągłego doskonalenia pracy, a więc do ciągłej redukcji marnotrawstwa i tym samym, do nieustannego podnoszenia naszej produktywności, sięgnęliśmy odrobinę w przeszłość aby skorzystać z przebogatego dorobku minionych, ale jakże ponadczasowych, kultur.

To co fundametalne w naszych działaniu - dążenie do osiągnięcia mistrzostwa w zarządzaniu produktywnością - ujęliśmy w obrazie Chejrona gotowego do strzału oraz w duchu starożytnej japońskiej sztuki łuczniczej - Kyudo. Dlaczego?

Może pozwólmy przeszłości mówić samej za siebie:

Chejron to półczłowiek - półkoń, najbardziej cywilizowany z centaurów, jedyny z nich słynny z prawości, mądrości i wiedzy medycznej. Chejron potrafił wychowywać herosów...  Znany był jako wychowawca Achillesa, Heraklesa, Asklepiosa, Jazona i innych bohaterów. Był wielce doświadczony, miał bardzo długie życie. Znał się wybornie na muzyce, sztuce wojennej i łowieckiej, na medycynie i praktycznej moralności. Słynny z umiejętności leczenia ziołami i daru przepowiadania przyszłości. Gdy został zraniony zatrutą strzałą, nie mogąc umrzeć, zgodził się przenieść swoją nieśmiertelność na Prometeusza. Został umieszczony przez Zeusa na niebie jako konstelacja.

Kyudo - Droga Łuku. To jedna z najstarszych sztuk walki w Japonii, to harmonia i równowaga. "Każda strzała musi być nowa, niezależnie od tego czy wypuścisz ich tysiąc czy dziesięć tysięcy". Żaden strzał nie jest wystarczająco dobry, trzeba doskonalić się całe życie. W Kyudo każdy strzał, nawet ten, który wydaje się być doskonałym, może być jeszcze lepszym.  Celem kyudo nie jest osiągnięcie doskonałości, ale dążenie do niej. Sztuka łucznicza daje nam zawsze kolejne doświadczenia, nie porażki, daje szansę na rozwój na drodze na którą wstępujemy i którą kroczymy. Trzeba zrozumieć, że nie ma idealnego strzału, zawsze może wydarzyć się coś, czego nie przewidzimy: słabnie nasz wzrok, nasze ciało, tracimy siły. Jedyne co nam pozostaje to umysł, który nie zna granic rozwoju.  Kyudo jest sztuką ducha. Ucząc się tego uczysz się o sobie samym. Doskonaląc się w tej sztuce doskonalisz sam siebie.

Odwaga, cierpliwość i czujność Łucznika, mądrość i prawość Chejrona.

Ciągłe doskonalenie. Master Productivity Management.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do współpracy.