O firmie

O firmie

Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 1998 roku. Głównym obszarem naszej specjalizacji jest łańcuch dostaw. Oferujemy konsultacje oraz szkolenia z zakresu zintegrowanego planowania, zarządzania produkcją i logistyką łańcucha dostaw, wspieramy wdrożenia w tych obszarach.

Osobom odpowiedzialnym za zarządzanie łańcuchem dostaw proponujemy oparte na doświadczeniach, umożliwiające koncentrację na osiąganiu kluczowych celów sposoby rozwiązania ich codziennych kłopotów. Wspieramy menadżerów SCM w odzyskaniu kontroli nad łańcuchem dostaw. Natomiast specjalistom pracującym w łańcuchu dostaw oferujemy rozwój zawodowych kompetencji, by mogli usprawniać procesy, którymi na co dzień się zajmują w swoich przedsiębiorstwach.

W szeregach naszych konsultantów znajdują się wyłącznie praktycy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w branży szkoleniowej, ale przede wszystkim z doświadczeniem uzyskanym w firmach produkcyjnych, gdzie byli odpowiedzialni za procesy związane z łańcuchem dostaw.

Na przestrzeni ponad 25-letniej działalności, w wyniku zmieniających się potrzeb Klientów i naszych prób rozwiązania problemów ich codziennej pracy, nasze produkty ewoluowały. Cały czas czerpiemy siłę i inspirację z kontaktu z Klientami podczas naszych wdrożeń, na naszych szkoleniach, seminariach, spotkaniach w firmach.

Do tej pory zorganizowaliśmy blisko 2000 szkoleń, w których wzięło udział ponad 21 000 osób z ponad 1200 firm.

Jesteśmy pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS*, aktualnie jako Authorized APICS Training Partner (z organizacją APICS współpracujemy od początku naszej działalności, dostarczamy wiedzę usystematyzowaną przez APICS już od 25 lat).

Zapraszamy do współpracy.

APICS* - od ponad 60 lat APICS zapewnia światowej klasy szkolenia w zakresie łańcucha dostaw - obecnie w ramach Stowarzyszenia (ASCM - The Association for Supply Chain Management). Najważniejszymi „produktami” APICS są standardy wiedzy m.in. MRP, MRPII. Określają one metody planowania i zarządzania przedsiębiorstwem.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn