Partnerzy

MPM Productivity Management Sp. z o. o. jest pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS, aktualnie jako ICP - International Channel Partner.

APICS jest stowarzyszeniem zrzeszającym praktyków zajmujących się zarządzaniem operacyjnym, liderem w dostarczaniu najwyższej jakości wiedzy w zakresie zarządzania operacyjnego, w kontekście wychodzącym szerzej poza klasyczne zagadnienia związane z produkcją.

 

MPM Productivity Management Sp. z o. o. jest jedynym w Polsce partnerem firmy Inchainge - twórcy symulatora The Fresh Connection (innowacyjnej symulacji ”web-based business” angażującej uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection), produkującym soki owocowe.

 

MPM Productivity Management Sp. z o. o. jest także Członkiem Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - PIFS.

 

Awao specjalizuje się w usługach Zarządzania Projektami. Doradztwo biznesowe i szkolenia awao oparte są o kilkunastoletnie doświadczenie pracy w firmach komercyjnych polskich i międzynarodowych: ponad 10 tys. godzin czynnego udziału w różnorodnych przedsięwzięciach stanowi solidną podstawę do przekazywania wiedzy na temat skutecznego zarządzania projektami w organizacji. Konsulting projektowy oparty jest o amerykański standard PMI, uwzględniający również wybrane elementy innych metod zarządzania projektami (PRINCE2, APM, SDLC, Agile).

 

decyzje-IT.pl to internetowy serwis branży IT specjalizujący się w oprogramowaniu dla biznesu (systemach klasy ERP, CRM, BI i Controlling, FK, BPM, PLM). Oferuje bezpłatny dostęp on-line do analitycznego Narzędzie TEC, pozwalającego na porównywanie i ocenę aplikacji biznesowych. Zawiera ciekawe artykuły, raporty, opisy wdrożeń, aktualności oraz kalendarium wydarzeń, a także szczegółowe informacje o oprogramowaniu w Katalogu Oprogramowania oraz producentach, firmach wdrożeniowych oraz integratorach w Katalogu Dostawców. Wspiera użytkowników w samodzielnym wyborze systemu poprzez autorski produkt – Niezbędnik Decydenta.


Magazyn etransport.pl jest serwisem informacyjnym branży TSL w Polsce, który zawiera przegląd prasy codziennej i branżowej, aktualności prawne, wiadomości z firm. Magazyn oferuje również obszerny serwis pracy, aktywne forum, aktualne kalendarium wydarzeń oraz bogaty katalog stron internetowych branży.

 


ERP-view.pl - Portal systemów ERP, CRM, Business Intelligence, Controlling, MRP. Najnowsze wiadomości, artykuły, case studies. Prezentujemy nowe trendy w branży oprogramowania dla firm. Przedstawiamy bieżące oraz przyszłe konferencje poświęcone systemom ERP, CRM, Business Intelligence.
 

 

To jedyne na polskim rynku czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturing przeznaczone dla osób wdrażających strategię chudego zarządzania przedsiębiorstwem, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów i procesów produkcyjnych. Tematycznie dotyczy narzędzi ciągłego doskonalenia możliwych do wykorzystania w trakcie wprowadzania zmian w funkcjonowaniu firmy. Dopełnieniem problematyki z zakresu zarządzania są materiały dotyczące infrastruktury sprzętowej, wykorzystywanej na liniach produkcyjnych, rozwiązań automatyzujących przepływ materiałów do produkcji i wyrobów gotowych oraz systemów informatycznych sterujących procesami produkcji.

 

Portal logistyczny.com jest odpowiedzią dla osób szukających informacji i wiedzy z zakresu logistyki, transportu, magazynowania, dystrybucji. W sposób przejrzysty i merytoryczny prezentuje wydarzenia ze świata logistyki, umożliwia szybki dostęp do wiedzy potrzebnej na co dzień. Dzięki nieograniczonym możliwościom ekspozycji w szeroki sposób i zawsze na czas prezentuje to co w branży najważniejsze i najistotniejsze.

 

 

Branżowe czasopismo poświęcone zagadnieniom techniki magazynowej i logistyki dystrybucji. Czasopismo skupia się na skutecznej technice przeprowadzania tych procesów logistycznych, które pokazują jak minimalizować koszty składowania i dostarczania towaru do odbiorców. Wskazuje przy tym jak ważną rolę odgrywają zaawansowane urządzenia techniczne, przy pomocy których procesy magazynowo-dystrybucyjne stają się efektywne. Wyróżnik czasopisma polega na prezentowaniu właściwego sposobu doboru urządzeń transportu wewnętrznego, regałów wysokiego składowania i IT w każdej ze stref magazynu, w taki sposób, aby tworzyły spójny i wydajny system.

 

Pierwsze na rynku czasopismo skupione na sprawach grupy zawodowej logistyków oraz profesji, którą się zajmują. Tytuł Top Logistyk buduje swą zawartość na zasadach równych logistyce - interdyscyplinarnie, włączając w obszar tematyczny różnorodne problemy ze świata usług, produkcji, zarządzania, marketingu, ekonomii, informatyki oraz wielu innych. Jego nieodłącznym kryterium treści jest atrakcyjność czytelnicza, która skłania do poszukiwania tematów wizjonerskich i topowych, zupełnie takich jak ci, dla których są one przeznaczone.

 

WoMa Solution - szkolenia i projekty doradcze związane z działalnością operacyjną przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie poparte praktyką we wdrażaniu narzędzi podnoszenia produktywności w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

 

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami