Szkolenia SCM

Szukasz szkoleń, które rozwiną Twoje kompetencje oraz wpłyną na usprawnienie procesów w firmie? Możesz wraz z nami spojrzeć na łańcuch dostaw przez pryzmat dobrych praktyk i sprawdzonych teorii planowania zintegrowanego.

Praktyczne
szkolenia

 Sprawdź

Szkolenia
uzupełniające

 Sprawdź

Szkolenia
DDMRP

 Sprawdź

Zawody
SCM

 Sprawdź

Praktyczne szkolenia SCM

Szukasz konkretnych sposobów na rozwiązanie problemów Twojego łańcucha dostaw? Potrzebujesz twardej wiedzy - ale i realistycznego planu działania? Poznaj ofertę praktycznych szkoleń SCM!

Cykl Focused Supply Chain mocno stawia na aspekt wdrożeniowy.  Szkolenia i ich sesje opierając się na najlepszych praktykach zebranych przez APICS ułożone są wg wzorcowego planu wdrożenia i bazują na rozbudowanych case study i ćwiczeniach. 

Zapraszamy do wyboru praktycznych szkoleń SCM z cyklu:

 FSC - FOCUSED SUPPLY CHAIN

Szkolenia uzupełniające

Regularnie wysyłasz pilne zamówienia do dostawców? Nie wiesz według jakiego klucza wybrać dostawców i co powinieneś o nich wiedzieć? Czy i dlaczego magazyn to swoisty bank w firmie? Co można zrobić, aby zapewnić sukces firmy i wysoką rentowność w nowych, niespotykanych dotąd okolicznościach?

Jeśli choć jedno z powyższych pytań rodzi kolejne – zapraszamy do wyboru odpowiednich dla Twoich potrzeb szkoleń z bazy naszych szkoleń uzupełniających:

 SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE - ZAKUPY, MAGAZYN, S&OP

DDMRP

Jeśli szukasz innowacyjnych metod wspierających planowanie, proponujemy udział w szkoleniach prezentujących metodę DDMRP bazującą na Lean Manufacturing, Theory od Constrains, SixSigma, MRP, DRP. DDMRP rozwija standard APICS/ASCM i pozwala na przygotowanie organizacji na rosnące wymagania Klientów:

 DDP. DEMAND DRIVEN PLANNER

DDBrix. GRA BIZNESOWA

Zawody SCM

Międzynarodowe zawody zarządzania łańcuchem dostaw, oparte o symulator The Fresh Connection (TFC) realizowane z powodzeniem już od kilkunastu lat. 4-osobowe drużyny zarządzają wirtualną firmą. Uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i operacje.

Zawody SCM

SCM
Wdrożenie
zmiany
w firmie

Jak przełamać opór?
Jak przekonać
inne działy?

Więcej

SCM
Indywidualna
scieżka
rozwoju

Jak zostać ekspertem?
Jak pokazać, że firma
na tym zyska?

Więcej

Sprawdź najbliższe szkolenia

Wybierz odpowiednią dla siebie tematykę szkolenia, termin i lokalizację a następnie wypełnij i wyślij formularz. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz automatyczne potwierdzenie wypełnienia zgłoszenia.
W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz od nas informację o rezerwacji miejsca lub - w przypadku braku miejsc na szkoleniu – o zapisie na listę rezerwową.
 

Pobieranie dostępnych szkoleń

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn