Trenerzy

Zbigniew Sobkiewicz

CPIM Master Instructor, Jonah® - Consulting Director

Pierwszy Polak,a dziewiąty Europejczyk, który otrzymał stopień mistrza w hierarchii instruktorów Certyfikacji w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami (CPIM) amerykańskiego stowarzyszenia APICS. CPIM Master Instructor to najwyższy stopień jaki można zdobyć będąc trenerem - członkiem APICS.

Konrad Grondek

CPIM Lead Instructor, Jonah® - Consultant

Kilkunastoletnie doświadczenie w obszarach produkcji, jakości i technologii. Prowadzi diagnozy zintegrowanego planowania oraz weryfikuje audyty klientów według metodologii ABCD Oliver’a Wight’a. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty w zakresie prognozowania, planowania nadrzędnego S&OP (Sales & Operations Planning) i MPS (Master Production Schedule).

Tomasz Sokołowski 

Consultant

Specjalizuje się w planowaniu strategicznym, zarządzaniem logistyką, prowadzeniem negocjacji, implementacją zintegrowanych systemów zarządzania i optymalizacją procesów operacyjnych.

Sławomir Stańczak

CPIM, MSOE Lean Lead. Consultant.

Od 2016 roku współpracuje z MPM Productivity Management w zakresie prowadzenia szkoleń APICS. Aktualnie w ramach struktur ciągłego doskonalenia globalnej firmy z branży inżynieryjnej zajmuje się projektami usprawniającymi planowanie w łańcuchu dostaw. 

Tomasz Komnata

CPIM, Consultant

Od 2005 roku jako konsultant w zakresie SCM, MRP (dla firm: Gamet, Philips Lighting Poland, Jabil Circuit Poland, Jabil Assembly Poland, Strauss Cafe i inne) oraz kilkanaście lat pracy na innych stanowiskach.

Aleksander Sosnowski

SCM Inventory Trainer

W MPM Productivity Management od 2016 roku prowadzi szkolenia wg standardu APICS (BSCM). Specjalizuje się również w warsztatach ukierunkowanych na optymalizację zapasów oraz zwiększanie elastyczności przedsiębiorstw zgodnie z metodyką Demand Driven MRP (DDMRP).

Marek Repiński

Warehouse Management & Inventory Control Consultant 

W MPM Productivity Management od 2012 roku, prowadzi szkolenia otwarte oraz zamknięte warsztaty dedykowane, jak również audyty weryfikujące procesy funkcjonujące w zakładzie produkcyjnym lub magazynie.

Artur Halbe

Consultant

Z MPM Productivity Management współpracuje od 2006 w zakresie prowadzenia szkoleń z tematyki zarządzania zakupami (zakupy strategiczne i operacyjne).

Piotr Kobiela

Consultant

Współpraca z MPM od 2006 roku w zakresie planowania i harmonogramowania produkcji.

Petr Navratil

Consultant

Od 2005 roku współpracuje z MPM jako konsultant w zakresie zarządzania strategicznego.