Artur Halbe

Consultant

Z MPM Productivity Management współpracuje od 2006 w zakresie prowadzenia szkoleń z tematyki zarządzania zakupami (zakupy strategiczne i operacyjne).

Specjalizuje się w budowaniu struktur zakupowych, negocjacjach warunków współpracy i najważniejszych kontraktów z dostawcami, planowaniu produkcji, przepływie materiałowym, nadzorze nad łańcuchem dostaw (koordynowanie międzynarodowych projektów operacyjnych i logistycznych - transfery Supply Chain).

Doświadczenie zawodowe w obszarze, zakupów oraz zarządzania łańcuchem dostaw zdobywał na kierowniczych stanowiskach w przemyśle ciężkim, elektronice, spożywczej i innych.  

W jego doświadczeniu możemy znaleźć takie firmy jak: Termetal  (Dyrektor Logistyki); Saint Gobain (Dyrektor Łańcucha Dostaw w Europie Wschodniej); SHARP Manufacturing Poland (Dyrektor Generalny ds. Zakupów i Łańcucha Dostaw); WILBO S.A. (Dyrektor Zakupów/Łańcucha Dostaw); oraz VTS Clima (Globalny Szef Zakupów); Flextronix (Supply Chain Manager); Molex ( Purchasing/Materials Manager, zastępca Dyrektora Operacyjnego).

W ramach swoich obowiązków działał nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju (m.in. Japonii, Chinach, Indiach, Europie Zachodniej)

Kontakt:
biuro@mpm24.com

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn