Dla specjalisty

Praca w SCM to przeciążenie, ciągłe zmiany, „wynajdywanie koła na nowo”. Czego nie zrobisz i tak jesteś winien… Masz do wyboru mnóstwo szkoleń teoretycznych, spośród których trudno wybrać te wartościowe. Po szkoleniu zostajesz z wiedzą merytoryczną, ale bez planu, jak wykorzystać wiedzę później w swojej pracy. Wypalasz się, nie wiesz za co się zabrać… a i tak na nic nie masz czasu. Szef nie wyraża zgody na szkolenie, gdyż nie wie, w czym ono ma pomóc. Jak temu zaradzić?

FOCUSED SUPPLY CHAIN 2.0

TWÓJ ROZWÓJ, KTÓRY OPŁACI SIĘ TWOJEMU PRACODAWCY.
DLA CIEBIE – CIEKAWIE. DLA NIEGO – SZYBKIE EFEKTY.

Wybierz sprawdzony standard

Sprawdź kto prowadzi zajęcia

Ucz się przez działanie

HISTORIE WSPINACZEK SPECJALISTÓW

Jestem dowodem na to, że MPM stawia nie tylko na współpracę z kadrą zarządzającą w dużych przedsiębiorstwach, ale również jest otwarta na wymianę wiedzy ze specjalistami z zakresu Logistyki i daje szansę młodym i ambitnym ludziom wypromowania swoich pomysłów.

Justyna Bazylczuk, Specjalista ds. Logistyki, Drahtzug Stein Łódź

planowanie produkcji to nie arcydzieło, tylko sztuka, której można się nauczyć korzystając z praktyk sprawnie działających zakładów produkcyjnych.

Iryna Kołodziejczyk, Logistics Specialist, Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o.

Wiedza zdobywana na każdym z kolejnych modułów jest jak klocki, z których układa się wyraźny obrazek funkcjonowania łańcucha dostaw, a ostatni moduł bardzo dobrze zamyka wszystko w całość, ukazując jednocześnie wiele ciekawych aspektów z zarządzania na wyższym szczeblu, do którego bardzo często zwykły szeregowy pracownik w swojej firmie nie ma dostępu.

Michał Tyburski, Specjalista Ds. Planowania i Optymalizacji Produkcji, Lotos Oil.

Jednym z cennych wniosków popartych przykładami było, aby nie iść w nadmierną automatyzację w przepływie procesów, mimo iż nawet wstępny bilans kosztów zakłada zyski to finalnie wychodzi zupełnie odwrotnie. Rzeczywisty przykład w firmie pokazał, że proste rozwiązania są często skuteczne i z niskim nakładem kosztów.

Piotr Zienkiewicz, Planista, US Pharmacia Sp. z o.o.

Szkolenie trafiło dokładnie w nasze potrzeby w momencie, gdy wprowadzaliśmy nowy model planowania popytu w naszej firmie i potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie wiedzy i praktycznych wskazówek, jak prognozować

Katarzyna Wołoszyn-Bucka; SIOP Manager; Valeo Autosystemy

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw przy grupie kilkuset dostawców, liście materiałowej składającej się z kilku tysięcy części o procesie OtD trwającym kilkadziesiąt dni nie jest łatwe. Stopień skomplikowania autobusu i ilość adaptacji wykonywanych dla danego klienta odpowiada stopniowi skomplikowania procesów oraz przekłada się na mnogość wyjątków. Poprawne ułożenie procesów staje się w takim wypadku nie lada wyzwaniem.

Paweł Łotecki, Supply Chain Engineers Supervisor, Volvo Polska Industry

Dzięki licznym przykładom różnych firm podawanych na szkoleniach, można utożsamić się z inną firmą, która miała podobne problemy i dzięki czyimś rozwiązaniom budować swój sukces

Damian Pastuszczak, Specjalista ds. planowania produkcji, Wielton

Poznaj inne historie

Sprawdź

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn