Zawody SCM

Zawody SCM

Światowe Zawody Łańcucha Dostaw - Global PRO Challenge. SCM - The Fresh Connection od lat wzbudzają zainteresowanie w środowiskach związanych z produkcją.

W zawodach bierze udział corocznie około 300 firm z całego świata.

Co roku organizowane są zdalne rozgrywki na symulatorze TFC, najpierw na poziomie krajowym, by potem – zwycięzcy z danego kraju walczyli o podium z przedstawicielami firm z całego świata. W poprzednich latach finały organizowane były stacjonarnie, corocznie w innym mieście (Miami, Dubaj, Lizbona itp.). Aktualnie w związku z sytuacją epidemiologiczną odbywają się na platformie 3D - VirBELA™.

Firma MPM jako partner Inchainge (twórca symulatora) i organizator zawodów w Polsce, dla swoich klientów – zwycięzców poziomu lokalnego, przewiduje szereg wartościowych nagród.

Praca na symulatorze TFC polega na zarządzaniu wirtualną firmą. Dzięki wspólnym doświadczeniom całego zespołu, uczestnicy mogą zmierzyć i ocenić swoje wyniki na tle innych. Między rundami symulacji, uczestnicy analizują otrzymane wyniki, mają czas na przygotowanie nowej koncepcji działań i wprowadzają ewentualne zmiany w następnej rundzie symulacji. To jest to co sprawia, że koło The Fresh Connection jest tak potężne.

Firmy, które poznały The Fresh Connection twierdzą, że jest to machina nie tylko bardzo skuteczna, ale mająca trwały wpływ na uczestników, zapewniająca długofalowe korzyści i najlepsze doświadczenie edukacyjne w zarządzaniu łańcuchem wartości na świecie.

Tegoroczny temat przewodni zawodów: Supply Chain Resilience.

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami