Zawody SCM

Już wkrótce największe wydarzenie w świecie łańcucha dostaw!

Nadchodzą kolejne międzynarodowe zawody zarządzania łańcuchem dostaw, oparte o symulator The Fresh Connection (TFC) realizowane z powodzeniem już od kilkunastu lat. W zawodach biorą udział 4-osobowe drużyny (paręset zespołów z różnych państw rocznie!), walczą one najpierw na poziomie krajowym: Global PRO Challenge, następnie (5 najlepszych zespołów z danego kraju) w finale: Global PRO Final, z drużynami z całego świata. Rozgrywki treningowe i krajowe oraz finał światowy organizowane są zdalnie.

Praca na symulatorze TFC polega na zarządzaniu wirtualną firmą. Dzięki wspólnym doświadczeniom całego zespołu, uczestnicy mogą zmierzyć i ocenić swoje wyniki na tle innych. Między rundami symulacji, uczestnicy analizują otrzymane wyniki, mają czas na przygotowanie nowej koncepcji działań i wprowadzają ewentualne zmiany w następnej rundzie symulacji. To jest to co sprawia, że koło The Fresh Connection jest tak potężne.

Firmy, które poznały The Fresh Connection twierdzą, że jest to machina nie tylko bardzo skuteczna, ale mająca trwały wpływ na uczestników, zapewniająca długofalowe korzyści i najlepsze doświadczenie edukacyjne w zarządzaniu łańcuchem wartości na świecie i niezapomniana przygoda.

GLOBAL PRO CHALLENGE

Mamy świetnie wieści dla uczestników zawodów rywalizujących najpierw w zawodach lokalnych, o tytuł Mistrza Polski. Wyjątkowa formuła zawodów na poziomie krajowym w tym roku obejmuje dla każdego zespołu:

  • trzy rundy treningowe w wybranym przez siebie terminie i dowolnym czasie trwania (patrz: informacje organizacyjne)
  • NOWOŚĆ - indywidualna sesja szkoleniowa z trenerem na zakończenie rund treningowych
  • NOWOŚĆ - coaching grupowy wszystkich drużyn z analizą wybranych strategii gry uczestników - realizacja tuż przed krajowymi zawodami
  • trzy rundy zawodów (patrz: informacje organizacyjne).

Oznacza to, że w ramach przygotowań do zawodów dajemy wsparcie szkoleniowe i analizę działań – zwiększamy tym jeszcze bardziej Waszą szansę na udział w międzynarodowych zawodach oraz sięgnięcie po podium i nagrodę główną.

UWAGA NOWOŚĆ: aż 5 najlepszych drużyn z Polski weźmie udział w finale!

GLOBAL PRO FINAL

W  tym roku w finale gościć będzie nawet pięć drużyn z jednego kraju, zatem listopadowe rozgrywki obejmować będą kilkadziesiąt drużyn.

To doskonała wiadomość! Tegoroczna zmiana (w poprzednich edycjach do udziału w finale dopuszczano 1 – 2 drużyny z jednego kraju) umożliwia tym samym walkę o tytuł mistrza świata i zdobycie nagrody głównej większej ilości zespołów z Polski.

Parokrotnie więc rosną szanse Polski w walce o podium.

Na Mistrzów Świata oraz laureatów dwóch kolejnych miejsc czeka fantastyczna nagroda: trzydniowy kurs ExecEd na brytyjskim Uniwersytecie Cranfield - światowym liderze wśród najlepszych uniwersytetów na świecie w dziedzinie edukacji i badań.

Szyty na miarę kurs odbędzie się w marcu 2023 na campusie Uniwersytetu. I choć Mistrz Świata może być tylko jeden - w tym roku aż 3 zwycięskie zespoły otrzymają nagrodę. Wartość kursu dla każdego z zespołów z podium to 8.000 Euro!


Życzymy powodzenia!

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami