Zawody SCM

Zawody SCM

Światowe Zawody Łańcucha Dostaw - Global Challenge SCM. The Fresh Connection od lat wzbudzają zainteresowanie w środowiskach związanych z produkcją.

W zawodach bierze udział corocznie około 300 firm z całego świata.

Co roku organizowane są zdalne rozgrywki na symulatorze TFC, najpierw na poziomie krajowym, by potem – zwycięzcy z danego kraju walczyli o podium z przedstawicielami firm z całego świata. Finał organizowany jest stacjonarnie, corocznie w innym mieście (Miami, Dubaj, Lizbona itp.).

Firma MPM jako partner Inchainge (twórca symulatora) i organizator zawodów w Polsce, dla swoich klientów – zwycięzców poziomu lokalnego organizuje wyjazd na finał zawodów, tj. pokrywa koszty związane z przelotem i zakwaterowaniem, a często też organizuje na miejscu atrakcje dla finalistów.

Praca na symulatorze TFC polega na zarządzaniu wirtualną firmą. Dzięki wspólnym doświadczeniom całego zespołu, uczestnicy mogą zmierzyć i ocenić swoje wyniki na tle innych. Między rundami symulacji, uczestnicy analizują otrzymane wyniki, mają czas na przygotowanie nowej koncepcji działań i wprowadzają ewentualne zmiany w następnej rundzie symulacji. To jest to co sprawia, że koło The Fresh Connection jest tak potężne.

Firmy, które poznały The Fresh Connection twierdzą, że jest to machina nie tylko bardzo skuteczna, ale mająca trwały wpływ na uczestników, zapewniająca długofalowe korzyści i najlepsze doświadczenie edukacyjne w zarządzaniu łańcuchem wartości na świecie.

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami