Zawody SCM

Międzynarodowe zawody zarządzania łańcuchem dostaw, oparte o symulator The Fresh Connection (TFC) realizowane z powodzeniem już od kilkunastu lat. W zawodach biorą udział 4-osobowe drużyny (paręset zespołów z różnych państw rocznie!), walczą one najpierw na poziomie krajowym: Global PRO Challenge, następnie (5 najlepszych zespołów z danego kraju) w finale: Global PRO Final, z drużynami z całego świata. Rozgrywki treningowe i krajowe oraz finał światowy organizowane są zdalnie.

Praca na symulatorze TFC polega na zarządzaniu wirtualną firmą. Dzięki wspólnym doświadczeniom całego zespołu, uczestnicy mogą zmierzyć i ocenić swoje wyniki na tle innych. Między rundami symulacji, uczestnicy analizują otrzymane wyniki, mają czas na przygotowanie nowej koncepcji działań i wprowadzają ewentualne zmiany w następnej rundzie symulacji. To jest to co sprawia, że koło The Fresh Connection jest tak potężne.

Firmy, które poznały The Fresh Connection twierdzą, że jest to machina nie tylko bardzo skuteczna, ale mająca trwały wpływ na uczestników, zapewniająca długofalowe korzyści i najlepsze doświadczenie edukacyjne w zarządzaniu łańcuchem wartości na świecie i niezapomniana przygoda.


Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn