Blog

Zapraszamy do lektury artykułów i felietonów napisanych przez naszych trenerów i współpracujących z nami pasjonatów tematu, a także nowego bloku - webinaria.

Jeśli chciałbyś podzielić się z nami komentarzem, czy poruszyć ciekawy temat i coś opublikować – napisz do nas.


Najnowsze artykuły: 

„New normal” na rynku szkoleń, czyli otwarte szkolenie online

Jak już pewnie zauważyliście, koniec Q1 ’20 to pandemiczny walec, który przetacza się przez gospodarkę. Krótko oraz długo terminowe konsekwencje tylko przyspieszają dywagacje specjalistów o wejściu w „new normal” – nowy porządek, nową normalność.
Z kilkudziesięciu stacjonarnych dni szkoleniowych zaplanowanych na marzec i kwiecień 2020 udało nam się zrealizować „0” – słownie: „zero”.

Background szkoleń online

W swoich działaniach stawiamy zawsze na jakość. Wszystko mamy uporządkowane, zaplanowane, po długich miesiącach prac wdrożyliśmy autorskie programy trenerów. Tak – miesiącach, zanim oddamy coś klientowi zawsze to sprawdzimy, przetestujemy.

Przychodzi wiosna… czas kiedy serce zaczyna szybciej bić, mięśnie się napinają, ręce się pocą i drżą, oddech niebezpiecznie przyśpiesza … nie, nie… to nie wiosenne zauroczenie, to przyszły czasy pandemii…

Polecane artykuły: 

Jak wdrażać Procesy Planowania Zintegrowanego?

Niezadawalająca terminowość, zbyt wysokie zapasy, częsta zmiana planów i koszty tych zmian są codziennymi problemami doświadczanymi przez działy planowania. Powszechne jest rozczarowanie jakością prognoz, czy komunikacji ze sprzedażą, produkcją i zaopatrzeniem. By je zwalczyć firmy decydują się na znaczące inwestycje w systemy informatyczne, a także duże projekty konsultingowe. Wyniki są jednak bardzo rozczarowujące – sytuacja często nie ulega poprawie. Co robić, by wreszcie sprawy pchnąć do przodu?

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami