Opinie uczestników
Global Challenge TFC

FOB-DÉCOR

Byliśmy sceptyczni… myśleliśmy „kto ma czas na zabawę w firmę?”

Wszystko zaczyna się, po kalkulacji wyniku pierwszej sesji!

Kiedy widzisz jak ROI pikuje w dół lub w górę, po podjętych przez Ciebie decyzjach, masz ochotę cofnąć czas i zrobić to lepiej!

To résumé wiedzy i definicji logistycznych, połączonych z operacyjnym wpływem zarządzających na wynik finansowy przedsiębiorstwa.

Polecamy wszystkim, którzy lubią nutkę rywalizacji i chcą się sprawdzić w atlasie logistycznych wyzwań.

Robert Pałka, Lider ds. Planowania i Zakupów, FOB DECOR

 

Gryziesz się z pytaniem „Jak ułożyć firmę?”? Weź udział w symulacji The Fresh Connection!

Udział w symulacji był dla nas przebudzeniem ze snu „wielkość sprzedaży miarą funkcjonowania przedsiębiorstwa”.

Dlaczego wszyscy chcą być duzi? Dlaczego na koniec miesiąca walczymy po trupach o wielkość dokumentów WZ? Po co podejmować wszystkie tematy, które rynek przyniesie? Po co być słoniem? - przecież możemy być gepardem! - to niektóre z myśli mojego zespołu po udziale w symulacji łańcucha dostaw.

Żaden kurs, szkolenie, warsztat nie dał nam tak wiele pojęcia na temat światowego poziomu zarządzania firmą, jak symulacja The Fresh Connection. Dlaczego? Bo to my zastajemy pewien stan rzeczy (firmę w słabej kondycji finansowej), podejmujemy zespołowe decyzje i możemy oglądać ich skutki w wirtualnym świecie.

Kompendium wiedzy, mnogość definicji, wariantów, szkolenia w formie filmów z rozbudowanym case study, to wszystko co zapewnia gra w symulacji.

Świadomość jaką nabywamy podczas tej przygody, uczy pokory, szacunku i zrozumienia do swoich kolegów z innych departamentów. Nagle postrzegamy swoje obowiązki jako element organizmu, odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie innego narządu.

Silna rekomendacja dla każdego, kto na pytanie „Jak ułożyć firmę ?” zastanawia się dłużej niż rok! Pobudka!

Robert Pałka, Joanna Markiewicz, Bartosz Kuder, Sebastian Tambo

Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2022 i ich opinie:

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn