Opinie uczestników
Global Challenge TFC

Imperial Tobacco Polska Manufacturing

„Delikatnie mówiąc nie osiągnęliśmy szczególnie dobrego wyniku, zapewne było to funkcją naszego zaangażowania czasowego. Mimo wszystko rywalizacja dała nam sporo satysfakcji i świeżego spojrzenia na pewne procesy, lekcja pokory którą otrzymaliśmy zapewne też przyda się nam w przyszłości. Z mojej strony, zakładałem że ta rozgrywka będzie tylko treningiem przed przyszłym sezonem, sporo się nauczyliśmy, zrozumieliśmy jak należy podejść do rozgrywki jeśli chcemy osiągnąć jakiś sensowny wynik. Jeśli wystartujemy w kolejnym sezonie to będziemy przygotowani”

„Dla mnie gra była spojrzeniem na pewne rzeczy z innego punktu widzenia, który podczas tej gry (mniej więcej) udało mi się zrozumieć. Wg mnie każda runda była trudna, bo nigdy z tą grą nie miałem styczności i w każdej pojawiało się coś nowego, o czym niekoniecznie wiedzieliśmy. To z kolei prowadziło do licznych „wpadek” (np. niewybranie linii do produkcji nowego produktu). Ale… wydaje mi się, że w 2 rundzie pojawiło się najwięcej nowości.

Co do usprawnień to fajnie byłoby gdyby w raporcie generowanym po każdej rundzie (do excela) były wyniki finansowe z rundy [roi, koszty, kary, itp.]. Dzięki temu liczne obliczenia w excelu byłyby łatwiejsze. Co do kolejnych edycji to z chęcią wziąłbym w nich udział 😊"

Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2022 i ich opinie:

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn