Opinie uczestników
Global Challenge TFC

Rockwell Automation

 „Niestety nie udało nam się opuścić rollercoastera, który zafundowaliśmy sobie w rundzie treningowej i dlatego wynik nie był najlepszy. Pomimo tego faktu poziom emocji i zaangażowanie całego zespołu rosło z rundy na rundę. Kolejne tygodnie pokazały, że tylko współpraca i wspólnie realizowane cele i strategia prowadzą do sukcesu. Naszym zdaniem formuła zawodów jest najbardziej efektywną formą szkolenia i pozwala na zbudowanie relacji pomiędzy funkcjami. Doświadczenie, które zdobyliśmy w tym roku wykorzystamy w kolejnej edycji i powalczymy o 1 miejsce w Polsce i główną nagrodę. Mam nadzieję, że przyszłoroczne zawody światowe odbędą się w równie ciekawym miejscu!”.

Tomasz  Kornobis, Planning Supervisor Non-ETO

 

"Prawdziwy „rollercoaster” w naszym wykonaniu. Druga runda była mocno treningowa. Zdecydowaliśmy, że to dobra okazja aby przetestować wpływ różnych ustawień, co do których nie do końca wiedzieliśmy, jakie mają przełożenie na wynik. Natomiast ostatnia runda miała odmienić naszą sytuację i tak też się stało."


Edycja zawodów GC TFC 2019:

Niesamowite doświadczenie, wspaniała współpraca i niezapomniane ostatnie tygodnie wspólnie spędzone przy TFC – z pewnością polecam każdemu, kto chciałby się dobrze bawić jednocześnie nabierając ogromnego doświadczenia! 
Tomasz Burzyński

Osobiście nasz wynik uważam za sukces. Chciałoby się więcej, ale jest nieźle. Czego się nauczyłam? W zespole tkwi siła, wspólny wysiłek daje niesamowity efekt, oraz tego, że nie wolno bać się podejmować decyzji, tylko trzeba dobrze oszacować jej efekt. 
Anna Konofal

Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich bardzo uczące. The Fresh Connection pokazuje, jak każda nasza najmniejsza decyzja może mieć wpływ na działanie innych funkcji w firmie. Każdy z nas miał decydujący głos tylko w jednym z czterech obszarów działania przedsiębiorstwa, jednak wszystkie zmiany zawsze omawialiśmy w grupie. Udział w zawodach pozwolił mi lepiej zrozumieć koleżanki i kolegów z planowania. Tak się złożyło, że w grze byłam odpowiedzialna za działania Operations, a na co dzień pracuję w zakupach. 
Dominika Adamczyk

Doświadczenie udziału w zawodach The Fresh Connection na pewno pozostanie długo w mojej pamięci. Codzienne, wielogodzinne analizy, wymiana opinii, szacowanie ryzyka, przewidywanie niespodziewanych sytuacji, które dzieją się codziennie w każdym przedsiębiorstwie było niezwykle ciekawym doświadczeniem. Fajnie było zobaczyć działanie firm z czterech różnych stron decyzyjnych, które wspólnie muszą dość do jednego konsensusu. 
Ewelina Strzałkowska

Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2022 i ich opinie:

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn