Opinie uczestników
Global Challenge TFC

VALEO

 „Zespół Valeo Service Eastern Europe po raz pierwszy wziął udział w zawodach  TFC GLOBAL CHALLENGE. Weszliśmy prosto w starcie z najlepszymi i już doświadczonymi zespołami z Polski i całego świata. Udział w turnieju był dla nas dużym, ale bardzo pozytywnym wyzwaniem. Musieliśmy przyswoić bardzo szybko (I runda) specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstwa The Fresh Connection oraz samo środowisko narzędzia i tym bardziej byliśmy dumni z wyników. Zarówno zespół, jaki brał bezpośredni udział w zawodach oraz cała organizacja na postawie naszych relacji dostrzegła, jak ogromne znaczenie w dążeniu do doskonałego i efektywnego biznesowo procesu S&OP ma komunikacja i szeroka interdyscyplinarna wiedza uczestników. Jesteśmy bardzo zmotywowani, aby spróbować starcia z najlepszymi również w przyszłym roku a tymczasem The Fresh Connection będziemy starali się używać do szkolenia naszego zespołu.”

Ewa Wawer-Modrakowska, Dyrektor ds. Łańcucha Dostaw, Valeo Service Eastern Europe


Z mojego punktu widzenia (niedawno zmieniłem dział logistyki na dział zakupów), The Fresh Connection - Open Competition to było bardzo interesujące doświadczenie.

Mogłem połączyć wiedzę z obu dziedzin i sprawdzić się w zmaganiach z innymi zespołami. Szkolenie, organizacja, jak i same zawody były przeprowadzone bardzo profesjonalnie i wymagały dużego zaangażowania.

Interesującym dodatkiem były zmienne, które były dodawane z każdym nowym etapem zmagań. Bardzo ciekawe ćwiczenie, wymagające analizy i przeglądów wszystkich możliwych sytuacji. Pomimo, iż produkcja soków zasadniczo różni się od branży w której pracuję to jednak można zauważyć, że większość zasad oraz organizacja firmy są bardzo zbliżone i możemy mówić o uniwersalizacji działań -osiągnęliśmy naprawdę fajny wynik.

Z pewnością będę polecał tego typu przedsięwzięcia kolegom z pracy, gdyż otwierają oczy na wiele spraw i dostarczają wielu emocji.

Myślę, że chciałbym również zwrócić uwagę na wartość i kluczową rolę zespołu w tej symulacji. Bez zaangażowania wszystkich działów i czasu spędzonego wspólnie nad "naszą firmą" nie bylibyśmy w stanie rywalizować na takim poziomie.

Robert Ślęzak, Productivity Buyer wraz z zespołem, Valeo Powertrain Thermal Systems

Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2022 i ich opinie:

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn