Opinie uczestników
Global Challenge TFC

Nidec Motors & Actuators (Poland)

Udział w TFC to świetna i  wciągająca zabawa. Zabawa, która szybko uczy, że aby dobrze się bawić trzeba grać zespołowo. Jest to niewątpliwie jedna z największych zalet tego narzędzia – choć w wirtualnej firmie każdy odpowiada za określony obszar, to właśnie wspólne dążenie do określonego celu jakim jest uzyskanie jak największego wskaźnika ROI firmy, scala i buduje zespół.

Praca zespołowa potrzebna jest już od samego początku, gdy aby poznać zasady funkcjonowania firmy, trzeba „przebrnąć” przez bogaty zestaw instrukcji i narzędzi dla każdego z obszarów, a następnie uzyskaną wiedzę złożyć w jedną całość.

Trzeba podkreślić w tym miejscu kompleksowość narzędzia TFC, szczególnie widoczną w późniejszych etapach, gdy dostępny jest cały szereg narzędzi i parametrów świetnie zbliżających symulator do warunków występujących w rzeczywistości.

Baza wiedzy towarzysząca narzędziu pozwala przy okazji gry dowiedzieć się naprawdę wielu rzeczy - do wykorzystania nie tylko w grze, lecz również w świecie rzeczywistym.

Podsumowując nasz udział w TFC myślę, że każdy z nas zdobył cenne doświadczenie wspólnego podejmowania decyzji oraz wspólnej odpowiedzialności za działanie zespołu, a to przy zespole złożonym z logistyków i zakupowców przynosi na codzień wymierne i korzystne efekty. Zdecydowanie warto wziąć udział w rozgrywkach TFC.

Grzegorz Skubis, Logistics Manager wraz z zespołem

Uczestnicy zawodów z Polski 2013-2022 i ich opinie:

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn