Dla specjalisty

Zawody to nie tylko emocje, to także bezcenne doświadczenie, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce – w swojej Firmie! Zobacz poniżej jak rozwiązujemy problemy specjalistów SCM.

Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn - Arystoteles

TWÓJ PROBLEM TO ISTNA STAJNIA AUGIASZA

Zmniejsz zapas, ale utrzymaj zadowolenie klienta, zleć produkcję na wczoraj i wyczaruj komponenty, nie schodź z ceny, ale sprzedaj więcej.

W KONSEKWENCJI STOISZ MIĘDZY SCYLLĄ A CHARYBDĄ

Chaos, walka o wskaźniki, znikąd pomocy i zrozumienia, każdy ciągnie w swoją stronę.

CHWYĆ ZA NIĆ ARIADNY

Spróbuj spojrzeć na cały łańcuch dostaw end to end, wyjdź ze swego silosa i zajrzyj do kolegi, rozmawiaj i współpracuj, poznaj wspólny cel.

GDY STOISZ PRZED TYM PROBLEMEM TO OD RAZU MYŚLISZ O PUSZCE PANDORY

Masz pomysł, ale czy on zda egzamin w rzeczywistości? Co lepiej – wyoutsorsować część zleceń na zewnątrz, czy uruchomić kolejną zmianę? Zmienić dostawcę na tańszego, ale z dłuższym czasem oczekiwania na dostawę, czy może ponegocjować z obecnym? Wydłużyć klientowi termin płatności, ale w zamian za co?

W KONSEKWENCJI STOISZ MIĘDZY SCYLLĄ A CHARYBDĄ

Nie wiesz, jakie konsekwencje niosą za sobą poszczególne decyzje a ryzyko porażki jest zbyt duże i zwyczajnie nie opłaca Ci się ryzykować. Niczego nie zmieniasz, niczego nie tracisz, ale czy na pewno zagwarantuje to Twój rozwój? Ba, utrzymanie obecnego stanowiska pracy! Ale wciąż się boisz…

CHWYĆ ZA NIĆ ARIADNY

Nie wykorzystujesz nadarzających się szans, nowe możliwości są w zasięgu ręki, ale nie masz z kim za nie się zabrać, nowy rynek, nowy klient, a Ty wciąż stoisz w miejscu.

TAKI PROBLEM TO JAK NOSIĆ KOSZULĘ DEJANIRY

Wydawało Ci się, że samo się zapamięta. Samo się nauczy i samo w odpowiednim miejscu i czasie pojawi się, gdy będziesz miał problem, w którego rozwiązaniu ta „samo się” wiedza pomoże. Ale tak się nie dzieje.

W KONSEKWENCJI STOISZ MIĘDZY SCYLLĄ A CHARYBDĄ

Szkolenia to nieraz ogrom wiedzy, ale szkoda Ci czasu, by zostać chwilę dłużej w biurze i wrócić do książek. Myśl, by wrócić do nich w zaciszu domowego spokoju nawet nie przychodzi Ci do głowy. W konsekwencji nie robisz z tym nic (albo niewiele) i wracasz do punktu wyjścia.

CHWYĆ ZA NIĆ ARIADNY

A czy wiesz, że adrenalina i emocje sprzyjają nauce? Że będziesz zrywać się w nocy, by być najlepszym, budzić kolegów i dzielić się pomysłami? Niemożliwe? A jeśli powiemy Ci, że w nagrodę za bycie najlepszym w tej nauce zabierzemy Cię do Aten?

WERSJA DEMONSTRACYJNA TFC

ZAPYTAJ O DEMO

Patroni medialni Global Challenge SCM - The Fresh Connection. Ateny 2019.