Członkostwo
w APICS

Członkostwo w APICS

Struktura organizacyjna stowarzyszenia APICS uległa zmianie. Aktualnie wyodrębniona została nadrzędna jednostka organizacyjna ASCM (The Association for Supply Chain Management), która skupiać będzie pod sobą kilka podmiotów.

Jednym z nich jest APICS. Marka i logo będą stanowić część ASCM, jednak poza zmianą strukturalną nic się nie zmieni. Kwalifikacje APICS (CPIM, CSCP, CLTD i SCOR-P) nadal będą stanowić globalny standard w nauce i rozwoju zawodowym. W chwili obecnej uwaga APICS skierowana jest przede wszystkim na certyfikacji.

Obecnie wszyscy aktywni członkowie APICS są członkami ASCM.

Społeczność ASCM (APICS) liczy około 45 tysięcy członków reprezentujących szereg stanowisk z takich obszarów jak produkcja, zarządzanie zapasami, łańcuch dostaw, zakupy czy logistyka. W gronie ASCM (APICS) można spotkać zarówno specjalistów, planistów ze wskazanych obszarów jak również menedżerów i dyrektorów z rozmaitych branż: spożywczej, farmaceutycznej, elektronicznej, metalurgicznej i innych.

Jako członkowie ASCM (APICS) otrzymują Państwo dostęp do publikacji związanych z przemysłem, narzędzia i zasoby umożliwiające pogłębianie wiedzy i rozwój zawodowy. Zachęcamy do skorzystania z jednej z poniższych opcji członkostwa (opłata roczna): PLUS Membership: $185

Pakiet członkowski dla osób zainteresowanych aktywnym rozwojem kwalifikacji APICS (CSCP, CPIM lub CLTD). Pełne zniżki na wszystkie produkty i usługi dostępne na tym poziomie członkostwa, w tym zniżka w opłacie egzaminacyjnej: CORE Membership: $150

Zniżki członkowskie dostępne w odniesieniu do wszystkich dostępnych produktów i usług, za wyjątkiem tych związanych z programami rozwoju kwalifikacji APICS (CSCP, CPIM lub CLTD), tj. nie uprawniają do zniżek na egzaminy.

Pobierz aplikację członkowską

Wypełnione zgłoszenie prosimy przesłać na adres: biuro@mpm24.com

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami