Aktualności 2019

Opinie uczestników po seminariach Case Explorer 2019

 

 (…) Pierwszy raz spotkałem pana Zbyszka i pozostawił pozytywne wrażenia. Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i co najważniejsze wielokrotnie przytaczał przykłady z życia. Bo praktycznie wykorzystanie teorii jest dla mnie najważniejsze.

Ponadto uczestniczyło sporo osób, z różnych firm i z różnymi doświadczeniami i jest to doskonała okazja aby wymienić się wiedzą bądź nawet nawiązać relacje biznesowe. (…)

Michał Pigłowski, Specjalista ds. Planowania Planu Głównego  / Master Schedule Planner Specialist, CNH Industrial Kutno Sp. z o.o.

 

Zawsze spotkania z praktykami uznaję za pożyteczne, ponieważ dają nam możliwość  zaczerpnięcia wiedzy z „pierwszej ręki”. Uczestnicy prezentują różne branże, różne komórki organizacyjne, dlatego  warto skonfrontować swoje doświadczenia  i zadania -  można wymienić się doświadczeniami ze „swojego podwórka”.  (…)

Hamelin,  Operation Manager, Malgorzata MICHALSKA

 

Jak zwykle Państwa seminarium było bardzo inspirujące i motywuje do inicjowania pewnych rozwiązań we własnej organizacji. Mogą Państwo być pewni że będę stałym uczestnikiem Państwa seminariów. (…)

Martyna Grzejszczak, Leroy Merlin Polska, Planista popytu       

 

(…)Wiedza oraz charyzma Pana Zbigniewa Sobkiewicza nie pozwoliła ani na chwilę wyłączyć się z prowadzonego seminarium.

Sposób prowadzenia seminarium przez Pana Sobkiewicza powodował, iż chciało się "chłonąć przekazywaną wiedzę" i była ona poda w sposób praktyczny, a nie akademicki.

Wiele cennych praktyk przekazywanych przez Pana Sobkiewicza i Pana Kordelskiego wykorzystam w swojej firmie podczas budowania pilotażowego S&OP.

Tomasz Sulkowski, Litex, Prezes Zarządu

 

(…) Seminarium było bardzo dobrze zorganizowane, ciekawe, poruszyło tematy ściśle związane z tym z czym na co dzień się spotykam. Rozwiązania poruszanych problemów są nam często znane aczkolwiek trudniej o ich realizację właśnie z powodu słabej komunikacji i zrozumienia wzajemnych interesów.

Piotr Włodarczyk, kierownik działu planowania produkcji i logistyki, Lumag

 

Seminarium było naprawdę super, przyznam się że na początku obawiałam się akademickiego wykładu, ale było zupełnie odwrotnie.

(…) Fajnie było poczuć, że inni mają podobne problemy i że są znane sposoby jak je rozwiązać, innymi słowy – dobrze jest dzielić się tzw. dobrymi praktykami z ludźmi z branży, którym zależy. (…)

Maja Tomczak, Manager of Planning & Orders Execution, Networked Energy Services Sp. z o.o.

 

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Seminarium prowadzone było w sposób dynamiczny a cała wiedza przekazywana była w sposób przystępny i atrakcyjny dla uczestników.

Sławomir Krzymiński, Nowel (Piekarnie Nowakowski), Dyrektor ds. Logistyki

 

Uczestniczyłem już po raz drugi w  seminarium z cyklu Case Explorer i tym razem nie zawiodłem się: bardzo ciekawie poprowadzone, z pewną dozą humoru, mimo powagi zagadnień poruszanych podczas wykładu. Duża dawka praktycznej wiedzy, porad przy wprowadzaniu SOP-a bardzo mi się przyda przy opracowaniu tego systemu zarządzania obrotem towarów w gospodarce leśnej, którą się zajmuję od 4 lat na poziomie nadleśnictwa. Czy uda się wdrożyć SOP w sprzedaży i pozyskaniu drewna w Lasach Państwowych? Nie dowie się ten, kto nie spróbuje. (…)

os Prywatna (Nadleśnictwo Spychowo), Grzegorz Morawski, St. Spec. ds. gospodarki towarowej

 

Jak wszystkie Państwa szkolenia „super” a wiedza Pana Zbyszka nie do ocenienia.

W ubiegłym roku było bardzo dużo zainteresowanych, w tym roku kameralnie. (…)

Bożena Grzelak, Polfa Warszawa, Starszy Specjalista ds. Zakupów

 

(…) Dla części z nas udział umożliwił  usystematyzowanie wiedzy z zakresu S&OP (…).

Mi osobiście konferencja pozwoliła na chwilę refleksji co robimy dobrze, a co jeszcze powinniśmy poprawić, gdyż w natłoku codziennych obowiązków często nie mamy na to czasu.(…)

Agnieszka Tajak, Purchasing and Supply Chain Director, Rosti Poland Sp. z o.o.

 

Po pierwsze podobała mi się agenda seminarium, gdyż było wprowadzenie do tematu i praktyczny przykład z życia opowiedziany przez wdrożeniowca. Być może tutaj chciałabym więcej usłyszeć o plusach i minusach, lessons learned podczas wdrażania S&OP, dochodzenia do zbudowania zaufania, egzekucji S&OP w praktyce a mniej szczegółów o samej firmie. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. (…)

Małgosia PAWLOWSKA, Saint Gobain HPM, Global Supply Chain Manager

 

Chyba   pierwszy raz   mi  się   zdarzyło  że   szkolenie   trafiło  w  10tkę  z punktu  widzenia  moich   obecnych  działań ale również   frustracji  managerskich.  (…)

Aleksander Roszyk, Company Director, SALMO Sp. z.o.o.

(…) Po konferencji niewiele mam nowej wiedzy ale kilka inspiracji, które pojawiły się już w trakcie konferencji, zdecydowanie warte były podróży do Warszawy i udziału w konferencji.(…)

Andrzej Abramowicz| Dyrektor Zarządzający/Managing Director, Smithfield Polska Sp z o.o.

 

Bardzo interesujące seminarium. Dowiedziałem się więcej o procesie S&OP, jakie ma zastosowanie, jak go przemycić do firmy. Gra symulacyjna była ukoronowaniem tego dnia.

Marek Wicher, Kierownik Planowania Produkcji, Steico

 

 (…) bardzo ciekawe i pożyteczne, warto czasem wyjść ze swojego ogródka i zobaczyć jak z podobnymi problemami radzą sobie w innych firmach oraz jak to się ma do "best practice" .

Jarosław Wątroba, Valeo Autosystemy, SIOP/MPS Analyst

(…) Znalazłem parę wskazówek które z pewnością pomogą w komunikacji na spotkaniach S&OP.

Bardzo ciekawy i interesujący materiał (…)

Arkadiusz Walocha, Kierownik Działu Planowania, Wielton

 

(…) W bardzo krótkim czasie zostało przedstawionych wiele informacji, które mogą mieć wpływ na poprawę wyników finansowych i operacyjnych w firmie.

Obecnie w firmie od ok. roku prowadzimy systematyczne spotkania S&OP i dostrzegamy pozytywny wpływ na wyniki.

To seminarium tylko utwierdza nas w wyborze dobrego kierunku ale pokazuje ile musimy jeszcze zrobić.

Wojciech Meller, Menedżer Produkcji, Zeelandia

 

Bądźmy w kontakcie
Facebook LinkedIn