Relacje

RELACJA Z ZAWODÓW GLOBAL CHALLENGE SCM TFC 2019

Reprezentanci firmy Polpharma jadą na światowy finał zawodów Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019

Zespół z Polpharmy został tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM The Fresh Connection 2019. We wrześniu weźmie udział w światowym finale, który zostanie tym razem rozegrany w Atenach.

 W regionalnym etapie tegorocznej edycji zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw najlepszym okazał się zespół z Polpharmy. W obecnej edycji w naszym kraju wystartowało 10 drużyn, między innymi Avon – drugie miejsce na podium, Getinge IC Production Poland , który zajął trzecie miejsce oraz Rockwell Automation czy US Pharmacia

Mistrzowie Polski ze swoim wynikiem ROI na poziomie 25,64% są dziesiątą drużyną na świecie. Pierwsze dwa miejsca okupują zespoły z Kanady, kolejne Izrael, Arabia Saudyjska oraz Turcja. Rezultaty osiągnięte w tej rundzie nie mają znaczenia dla dalszych rozgrywek i światowy finał zespoły rozpoczną z nowym wskaźnikiem rentowności. Będzie on rozegrany 27 września.

Koszty przelotu i pobytu polskich Mistrzów w Atenach pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.


Zwycięzcom jak i Wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach serdecznie gratulujemy!

WERSJA DEMONSTRACYJNA TFC

ZAPYTAJ O DEMO

Patroni medialni Global Challenge SCM - The Fresh Connection. Ateny 2019.

Kalendarz
i zapisy
Formularz
kontaktowy
Skontaktuj
się z nami