Relacje

RELACJA Z ZAWODÓW GLOBAL CHALLENGE SCM TFC 2019

Światowy finał zawodów Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019

27 września w Atenach odbył się finał zawodów Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019. Reprezentantem Polski był zespół z Polpharmy w składzie: Alena Mankevich, Ekspert ds. Sprzedaży Eksportowej; Agata Polaszewska, Kierownik Działu Transportu i Odpraw Celnych; Łukasz Derkacz, Starszy Specjalista ds. Planowania i Marcin Glaza, Starszy Specjalista ds. Planowania.

W tym roku ponad 400 drużyn przystąpiło do Global Challenge. Obok drużyny z Polski - Polpharmy, pozostałymi finalistami były zespoły z m.in.: USA - Load King; Niemiec – Volvo CE; Francji – Essilor; Holandii – Inspired-Talent; Rosji: Johnson&Johnson; Arabii Saudyjskiej – Goody; Turcji – BriSA; Kanady - Metro Supply Chain Group oraz Grupa indywidualna – MIT.

Tytuł Mistrza świata Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019 wywalczyła grupa Metro Supply Chain z Kanady, osiągając ROI na poziomie 48,83%, na drugim miejscu uplasował się zespół BriSA z Turcji (ROI 24,54), a na trzecim grupa z MIT (ROI 8,75). Wszystkim gratulujemy!


Szczególne gratulacje i podziękowania za emocje i zaciętą walkę kierujemy do zespołu Polpharmy. Podjęcie się takiego wyzwania, jak zawody SCM i bycie w czołówce ponad 400 uczestniczących w nich zespołów, pokazuje jak wielki potencjał drzemie w polskich firmach. Gratulujemy! 

Zapraszamy do pełnej relacji z zawodów na naszym Fanpage

Reprezentanci firmy Polpharma jadą na światowy finał zawodów Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2019

Zespół z Polpharmy został tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM The Fresh Connection 2019. Skład zwycięskiego zespołu to: Alena Mankevich, Ekspert ds. Sprzedaży Eksportowej; Agata Polaszewska, Kierownik Działu Transportu i Odpraw Celnych; Łukasz Derkacz, Starszy Specjalista ds. Planowania i Marcin Glaza, Starszy Specjalista ds. Planowania. We wrześniu drużyna weźmie udział w światowym finale, który zostanie tym razem rozegrany w Atenach.

W obecnej edycji w naszym kraju wystartowało 10 drużyn, między innymi Avon – drugie miejsce na podium, Getinge IC Production Poland , który zajął trzecie miejsce oraz Rockwell Automation czy US Pharmacia

Mistrzowie Polski ze swoim wynikiem ROI na poziomie 25,64% są dziesiątą drużyną na świecie. Pierwsze dwa miejsca okupują zespoły z Kanady, kolejne Izrael, Arabia Saudyjska oraz Turcja. Rezultaty osiągnięte w tej rundzie nie mają znaczenia dla dalszych rozgrywek i światowy finał zespoły rozpoczną z nowym wskaźnikiem rentowności. Będzie on rozegrany 27 września.

Koszty przelotu i pobytu polskich Mistrzów w Atenach pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.


Zwycięzcom jak i Wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach serdecznie gratulujemy!

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn