Członkostwo w APICS

Jeśli są Państwo zainteresowani najnowszymi informacjami z zakresu zarządzania operacyjnego zachęcamy do przyłączenia się do społeczności APICS (APICS Community).

W chwili obecnej społeczność APICS liczy około 45 tysięcy członków reprezentujących szereg stanowisk z takich obszarów jak produkcja, zarządzanie zapasami, łańcuch dostaw, zakupy czy logistyka. W gronie APICS można spotkać zarówno specjalistów, planistów ze wskazanych obszarów jak również menedżerów i dyrektorów z rozmaitych branż: spożywczej, farmaceutycznej, elektronicznej, metalurgicznej i innych.

Jako członkowie APICS otrzymują Państwo dostęp do publikacji związanych z przemysłem, narzędzia i zasoby umożliwiające pogłębianie wiedzy i rozwój zawodowy. APCIS łączy profesjonalistów – ekspertów, dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem wspólnym celem – chęcią ciągłego doskonalenia.

Stały dostęp do informacji jest zapewniony dzięki:

  • publikacji „APICS Magazine”
  • dostępowi do newslettera APICS
  • zasobom dostępnym tylko zarejestrowanym członkom APICS (oferty edukacyjne, artykuły, seminaria on-line: Webinars On-Demand, prezentacje)

Dodatkową korzyścią członkostwa w APICS są rabaty w księgarni APICS na materiały szkoleniowe, dodatkową literaturę, próbne testy certyfikacyjne, rabaty na egzaminy CPIM i CSCP, doroczną konferencję APICS w USA.


Zachęcamy do skorzystania z jednej z poniższych opcji:

* APICS Core - opcja dostępna dla osób nie zainteresowanych aktywnym rozwojem kwalifikacji APICS (CSCP, CPIM lub CLTD). Zniżki członkowskie będą dostępne w odniesieniu do wszystkich dostępnych produktów i usług, za wyjątkiem tych związanych z programami rozwoju kwalifikacji (tj. nie uprawniają do zniżek na egzaminy).

** APICS Plus - pakiet członkowski dla osób zainteresowanych aktywnym rozwojem kwalifikacji APICS (CSCP, CPIM lub CLTD). Pełne zniżki na wszystkie produkty i usługi dostępne na tym poziomie członkostwa, w tym zniżka w opłacie egazminacyjnej

 

2018

International Core

$150.00

International Plus

$185.00

 

Pobierz aplikację członkowską

Wypełnione zgłoszenie prosimy przesłać na adres: biuro@mpm24.com