Aktualności 2019

02/04/2019Szkolenia w firmie Woodward w Niepołomicach

Miło nam poinformować, że do grona gospodarzy naszych szkoleń dołączyła firma Woodward z Niepołomic koło Krakowa.

Na pierwsze szkolenia wraz z firmą Woodward zapraszamy w maju i czerwcu:

22-24 maja, SCM. Supply Chain Management - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
26-28 czerwca,  MPP. Master Planning Policy. Planowanie S&OP i MPS.
25-27 września, IMP. Inventory Management Policy - Zarządzanie Zapasami
23 - 25 października, PSC. Production Scheduling & Control - Polityka Harmonogramowania i Sterowania Produkcją

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nią innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Klienci Firmy to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Firma jest globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jest również notowana na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

W Polsce Woodward uruchomiła działalność w 2005 roku. W 2010 roku świętowano otwarcie zakładu w Niepołomicach, koło Krakowa. Podczas uroczystego otwarcia Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Nadzorczej Tom Gendron podkreślał, że inwestycja w Niepołomicach wzmacnia globalną pozycję Woodward i otwiera drogę do dalszej ekspansji firmy na rozwijających się rynkach Europy Środkowej.

Zakład w Niepołomicach to:

  • Zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i wsparciu produktowym w obszarach elektroniki, elektrotechniki, oprogramowania i mechaniki. Inżynierowie realizują zadania blisko współpracując z kolegami i koleżankami z USA, Niemiec, Holandii, Japonii, Korei i innych krajów.
  • Produkcja konwerterów używanych w elektrowniach wiatrowych, szaf sterowniczych wykorzystywane do regulowania pracy dużych spalinowych silników stacjonarnych i turbin gazowych, używanych jako napędy główne oraz pomocnicze (np. generatorów prądu, pomp, kompresorów okrętów. Produkcja sterowników do silników stosowanych w autobusach napędzanych gazem CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych. Zakład wytwarza także sterowniki elektroniczne agregatów prądotwórczych, wielofunkcyjne przekaźniki zabezpieczeniowe i inne urządzenia elektroniczne na potrzeby energetyki.
  • Zespół pozyskiwania dostawców zarówno dla potrzeb Firmy jak i również innych zakładów
    w regionie.
  • Niemal 300 miejsc pracy dla inżynierów
  • Ponad 13 000 m2 powierzchni w tym 6 500 m2 hali produkcyjnej
  • Laboratoria środowiskowe, wibracyjne dla urządzeń elektronicznych, EMC (kompatybilności elektromagnetycznej) oraz mechaniczne do testów siłowników hydraulicznych
    i elektrohydraulicznych.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn