Aktualności 2018

SPX Flow Technology z Bydgoszczy gospodarzem szkoleń

Mamy przyjemność poinformować, że do grona gospodarzy naszych szkoleń dołącza SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. z Bydgoszczy.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. to firma z głównym oddziałem w Bydgoszczy i dwoma biurami sprzedaży w Warszawie i Gdańsku.

Korporacja SPX FLOW jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej, przemysłu spożywczego, morskiego, farmaceutycznego i służby zdrowia.

Począwszy od dostarczania komponentów inżynieryjnych, a skończywszy na kompleksowym projektowaniu procesów, SPX FLOW pomaga klientom podnieść wydajność i rentowność zakładów, a także utrzymać ten stan przez lata dzięki usługom wsparcia technicznego, starannie dostosowanego do potrzeb klienta.

Firma SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zajmuje się realizacją projektów inżynieryjnych, produkcją wymienników ciepła, pomp oraz zaworów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych w głównej siedzibie SPX Flow Technology w Bydgoszczy, które połączone będą ze zwiedzaniem fabryki, w terminach:

*gospodarz  szkoleń – Firma SPX Flow Technology Poland zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn