Konsultacje i wsparcie
Supply CHANGE Management 


Webinar z marca 2020

Zarządzanie łańcuchem dostaw w czasach koronawirusa

Ostatnie wydarzenia nadały  wyrażeniu „zmienna sytuacja rynkowa”  zupełnie nowe znaczenie, stawiając przed firmami wyzwania, których nikt jak dotąd nie przewidział. W obliczu pandemii dotychczasowe plany działania i procedury kryzysowe okazały się być niewystarczające.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i wsparcia online z zakresu SCM - planowania, operacji i zapasów. Oferujemy udział w godzinnych indywidualnych warsztatach online „jeden-na-jeden” lub w małych grupach 3-4 osobowych.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: biuro@mpm24.com

Pierwszym odruchem w sytuacji kryzysu jest szukanie ratunku, a ilość problemów, które nagle stały się pilne zaskakuje. Na potrzeby tych wyjątkowych warunków przygotowaliśmy cykl interaktywnych webinariów, podczas których staraliśmy się odpowiedzieć na najbardziej palące problemy i trudności, z którymi zmagają się obecnie działy łańcucha dostaw, w czterech głównych obszarach:
 - zarządzania kryzysowego
 - planowania
 - operacji
 - zapasów

  Poznaj opinie klientów o webinarach

W czasach kiedy świat zwariował, w czasach kiedy sporo osób pracuje w domu na 3 etaty, kelnera/ki cały dzień, przynajmniej 8h pracy dla korporacji, a wieczorem stajemy się nauczycielami od wszystkiego dla naszych dzieci…w tych trudnych czasach zespół MPM przychodzi do nas z danymi i wiedzą, pokazując na jakie scenariusze i możliwości powinniśmy się szykować. (więcej)

Nie wszystkim zainteresowanym mogliśmy zapewnić miejsce na warsztatach, dlatego teraz nagrania z tych online’owych spotkań prezentujemy na naszej stronie.

Zachęcamy do obejrzenia nagrań z naszych marcowych spotkań.

ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW W CZASACH KORONAWIRUSA - WEBINAR Z DNIA 23.03.2020 

Jak w obliczu istotnego ograniczenia - lub wprost przeciwnie – wzrostu  popytu poradzić sobie z wyborem rzeczy, które należy zrobić w pierwszej kolejności?

Groźba utraty pracowników (kwarantanna), zatory płatnicze, rosnące zapasy, nieprzystające do sytuacji procedury…Trzeba działać w systemie kryzysowym, czyli jakim? Najgorsze, co można zrobić to próbować rozwiązać wszystkie problemy naraz. Trzeba w tym szaleństwie znaleźć metodę. Co więcej - trzeba spojrzeć w przód. Kiedy to się skończy? Jak wygrać wychodzenie z kryzysu?

Poruszane zagadnienia:

  1. Jak długo może potrwać paraliż gospodarki?
  2. Jakie mogą być skutki dla firm, w których popyt się załamał?
  3. Drugi etap kryzysu - odbudowywanie rynków. Jak to przebiega w Korei i Chinach?
  4. Nie masz przetrwać kryzysu, masz go wygrać! Na jakie prawdopodobne wyzwania trzeba się przygotować już dziś?
  5. Czy będzie trzecia faza kryzysu i czego można się w niej spodziewać?

Termin: 23 marca (poniedziałek) , godzina 13.00 - zrealizowany
Wartość: BEZPŁATNE
Czas trwania: 1,5 godz.
Forma: webinar
Prowadzący: Zbigniew Sobkiewicz – dyrektor konsultingu MPM Productvity Management

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami