Klienci o webinarach

"Obecna sytuacja jest bardzo dynamiczna, więc musimy szybko reagować na pojawiające się wyzwania. Jest to praca w dużym pośpiechu i skupiamy się na gaszeniu pożarów a to powoduje, że czasami przestajemy patrzeć w przyszłość. Dzisiejsze spotkanie było okazją na zebranie wszystkich informacji i spojrzenie na nie z szerszej perspektywy. I ja tego potrzebowałem (…)”

CNH Industrial Kutno, Pigłowski  Michał, Specjalista ds. Planowania Planu Głównego 

"Po pierwsze bardzo chciałam pogratulować, że tak szybko dostosowaliście Państwo narzędzia i tematykę do obecnej sytuacji. Brawo (…).  Odpowiadam za proces globalnie, na wszystkich rynkach. Podejście, które wczoraj zostało zaprezentowane pozwala usystematyzować wiedzę, szczególnie dla mnie gdzie w Chinach jestem w fazie II, podczas gdy w USA i Ameryce Pld. jeszcze nawet nie w fazie I...."

Danfoss Poland Sp. z o.o., Pietrzyk Tamara, Head, Global Demand Planning

 „Oferta Webinaru MPM pojawiła się we właściwym czasie jako odpowiedź na potrzeby rynku i bez wahania postanowiłem skorzystać z możliwości poznania opinii profesjonalistów na temat zarówno potencjalnego wpływu kryzysu związanego z pandemią na łańcuchy dostaw, jak i możliwych sposobów radzenia się z wyzwaniami jakie nowa sytuacja postawiła przed nami.  Możliwość skorzystania z indywidualnej sesji konsultacyjnej prowadzonej online była wyjątkową okazją do opracowania alternatywnych scenariuszy zarządzania popytem. Dodatkowo konsultacja została wzbogacona o materiały umożliwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. W rezultacie udało się efektywnie podjąć strategiczne decyzje i zaplanować przyszłe operacje.” 

Mercator Medical S.A. Dawid Tucharz Planning Manager 

“Dzisiejsze spotkanie zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Spokój i optymizm w prezentacji ukazał siłę wynikającą z wewnętrznego przepracowania scenariuszy, dokonania założeń i zaplanowania działań. To jest inspirujące :), dziękuję”

Thyssenkrupp Materials Poland S.A., Wolski Arkadiusz, Head of Product

„MPM jak zwykle łapie w mig zmieniającą się rzeczywistość i na bieżąco stara się możliwie zracjonalizować „nowe czasy” – czasy zarazy. Moduł „Zarządzanie łańcuchem dostaw w czasach kryzysu” Pana Zbigniewa, który otwiera cały cykl webinariów uświadamia, czym jest sedno planowania. Nie przewidzimy co nas czeka, ale możemy się przygotować na możliwe warianty. Pokazuje różne rodzaje kryzysu. Kryzysu, który możemy przetrwać, ale możemy też wygrać. Wygramy wtedy jeśli nasze działania nie ograniczą się tylko do tego co „tu i teraz” reagując na gwałtowny spadek popytu, ale już dziś przygotowując się do tego co nastąpi za 4, 6, może 8 tygodni, kiedy zaczniemy wracać do normalności a popyt w większości branż gwałtownie wzrośnie. Wygramy, jeśli unikniemy działań chaotycznych a zachowamy  spokój i zdecydowanie.”

Walstead Kraków Sp. z o.o., Piętak Paweł, PLATFORM PLANNING SUPERVISOR  

„(…) Prezentacja była przedstawiona bardzo czytelny i w jasny sposób, pozwalała spojrzeć na problem w różnych scenariuszach. Dzięki czemu można, rozpocząć przygotowania do jednego lub więcej z nich. Myślę że w mojej firmie jak i w innych, które uczestniczyły w webinarium pozwoli na lepsze przygotowania się do negatywnej fali skutków koronawirusa”

Wielton, Pastuszczak Damian, Kierownik Działu Planowania Produkcji

„Pomysł z Webinarem bardzo trafiony (…). Zbyszek jak zawsze 100%  profesjonalnie - ciekawie i na temat opowiadał o aktualnej sytuacji. Interesujące materiały, przedstawione w prezentacji. Tak naprawdę czułem jak się w ubiegłym roku na Case Explorerze S&OP w Krakowie, a nie jak we własnym biurze przed monitorem”

Winkelmann, Lichota Damian, Kierownik Operacyjny   

W czasach kiedy świat zwariował, w czasach kiedy sporo osób pracuje w domu na 3 etaty, kelnera/ki cały dzień, przynajmniej 8h pracy dla korporacji, a wieczorem stajemy się nauczycielami od wszystkiego dla naszych dzieci…w tych trudnych czasach zespół MPM przychodzi do nas z danymi i wiedzą, pokazując na jakie scenariusze i możliwości powinniśmy się szykować. Wskazuje nam co może być naszą szansą w tym kryzysie. Taki merytoryczny zastrzyk spowodował, że na chwilę odłożyłam gaszenie pożarów, aby spojrzeć z dystansem i w szerszym horyzoncie na to, co dzieje się u mnie w firmie.

Sandra

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn