Aktualności 2023

20/04/2023Targi Subcontracting oraz ITM Industry Europe 2023

Już 30 maja - 2 czerwca na terenie MTP w Poznaniu zapraszamy na targi ITM Industry Europe oraz Subcontracting

ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w tej części Europy targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0. Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Poznaj światowe trendy w przemyśle, zobacz pracujące maszyny, weź udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących!

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING to wydarzenie, które pozwala na swobodną wymianę kontaktów między zleceniodawcami przemysłowymi i podwykonawcami. To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów. 

Zakres tematyczny targów SUBCONTRACTING jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. PRZETWÓRSTWO METALI, TWORZYW SZTUCZNYCH, GUMY I KOMPOZYTÓW czy DREWNA.

SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ! - to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce, służąca dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Jako MPM zostaliśmy Partnerem Branżowym ITM INDUSTRY EUROPE oraz Partnerem Merytorycznym SUBCONTRACTING - JA TO KUPUJĘ!

Dzięki tej współpracy podczas tegorocznej konferencji "okołotargowej" mocno zostaną zaakcentowane tematy związane z usprawnieniami w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw.

Będziemy mogli podzielić się naszym doświadczeniem w kilku obszarach:

  • Subcontracting w ciekawych czasach. „In God we trust, all others must bring data” – prowadzący: Aleksander Okraska
  • Gdy brakuje tego, co potrzebne i za dużo tego, co zbędne.  Nowa metoda zarzadzania zapasami - Demand Driven Materials Requirement Planning – temat, którym zaopiekuje się Tomasz Sokołowski
  • Zerwane łańcuchy dostaw – czarny łabędź czy zakłócenia do przewidzenia? – obszar specjalizacji naszego szefa konsultingu – Zbigniew Sobkiewicz

Dla naszych Klientów mamy prezent - bezpłatne zaproszenia na wybrany jeden dzień targowy.


Warto, gdyż w tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog oraz Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle.

Liczba miejsc jest ograniczona, Zainteresowanych prosimy o szybką reakcję i zgłoszenie chęci otrzymania zaproszenia pisząc na adres: kontakt@mpm24.com

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn