Aktualności 2022

07/07/2022Szkolenia w firmie Woodward

Firma Woodward z Niepołomic koło Krakowa ponownie gospodarzem naszych szkoleń! Zapraszamy do udziału w szkoleniach połączonych z wycieczkami po fabryce:

 • 20-22.09.2022, SCM. Supply Chain Management - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw
 • 17-18.11.2022, Gospodarka Magazynowa i Kontrola Zapasów – modele i organizacja procesów
 • 22-24.11.2022, IMP. Inventory Management Policy - Zarządzanie Zapasami

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nią innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Klienci Firmy to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Firma jest globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jest również notowana na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Zakład w Niepołomicach to:

 • Zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i wsparciu produktowym w obszarach elektroniki, elektrotechniki, oprogramowania i mechaniki. Inżynierowie realizują zadania blisko współpracując z kolegami i koleżankami z USA, Niemiec, Holandii, Japonii, Korei i innych krajów.
 • Produkcja szaf sterowniczych wykorzystywanych do regulowania pracy dużych spalinowych silników stacjonarnych i turbin gazowych, używanych jako napędy główne oraz pomocnicze (np. generatorów prądu, pomp, kompresorów okrętów. Produkcja sterowników do silników stosowanych w autobusach napędzanych gazem CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych. Zakład wytwarza także sterowniki elektroniczne agregatów prądotwórczych, wielofunkcyjne przekaźniki zabezpieczeniowe i inne urządzenia elektroniczne na potrzeby energetyki.
 • Zespół pozyskiwania dostawców zarówno dla potrzeb Firmy jak i również innych zakładów
  w regionie.
 • Niemal 300 miejsc pracy dla inżynierów
 • Ponad 13 000 m2 powierzchni w tym 6 500 m2 hali produkcyjnej
 • Laboratoria środowiskowe, wibracyjne dla urządzeń elektronicznych, EMC (kompatybilności elektromagnetycznej) oraz mechaniczne do testów siłowników hydraulicznych i elektrohydraulicznych.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn