Aktualności 2019

29/05/2019Zbigniew Sobkiewicz prelegentem i moderatorem stolika dyskusyjnego podczas I Kongresu Supply Chain

11 czerwca br. w Warszawie zarządzający łańcuchami dostaw będą mieli okazję poszerzyć horyzonty i zanurzyć się w tematy dotykające obszaru ich pracy z nieco innej strony. Formuła I Kongresu Supply Chain obejmuje nie tylko wystąpienia ekspertów, ale również godzinna dyskusja, podczas której uczestnicy pod okiem moderatorów będą mogli wymienić się doświadczeniem i wiedzą na jeden z siedmiu tematów.

Pierwsza edycja Kongresu Supply Chain to dwa bloki merytoryczne. Pierwszy z nich poświęcony zostanie budowaniu przewagi konkurencyjnej dzięki właściwie skomponowanemu łańcuchowi dostaw, drugi natomiast odpowie na pytanie, jak radzić sobie z zagrożeniami w realnym i wirtualnym łańcuchu dostaw.

Zbigniew Sobkiewicz, CPIM Master Instructor, Jonah®, Consulting Director, MPM Productivity Management Sp. z o.o. wystąpi na wydarzeniu w podwójnej roli – jako prelegent z tematem „Planowanie zintegrowane - MRPII czy DDMRP? Porównanie podejść” oraz jako moderator stolika dyskusyjnego, przy którym będzie rozmowa o S&OP – m.in. o zasadzkach we wdrożeniu S&OP, o prognozowaniu i S&OP w warunkach dużej zmienności popytu czy zadaniach i cechach lidera S&OP.

Organizatorem Kongresu jest wydawnictwo Forum Media Polska Sp. z o.o.
Miejsce wydarzenia: Hotel Airport Okęcie, Warszawa

Wszystkie informacje dla zainteresowanych uczestnictwem znajdują się pod tym linkiem: http://www.supply-chain.pl/

I Kongres Supply Chain

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn