Aktualności 2018

GKN Driveline Polska gospodarzem szkolenia z gospodarki magazynowej

Pierwszy raz szkolenia z gospodarki magazynowej w firmie GKN Driveline Polska w Oleśnicy.

 

Na terenie firmy GKN Driveline realizujemy już szkolenia planistyczne wg standardu APICS, teraz miło nam poinformować, że w firmie będzie również organizowane szkolenie z gospodarki magazynowej.

Temat: Gospodarka Magazynowa i Kontrola Zapasów

Termin: 21-22 czerwca

Podczas szkolenia odbędzie się wycieczka po magazynie.

Obok pracowników GKN Driveline do udziału w szkoleniach zapraszamy przedstawicieli innych Firm.

*gospodarz  szkoleń – Firma: GKN Driveline Polska Sp. z o.o. - producent komponentów i systemów układów napędowych dla branży motoryzacyjnej, zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników.

 

 

Historia grupy GKN rozpoczęła się w okresie rewolucji przemysłowej. To opowieść o zmianach i innowacjach, związana z narodzinami kolei, wynalezieniem samochodu, rozwojem lotnictwa i pierwszymi krokami człowieka w kosmosie. Obecnie po ponad 250 latach istnienia, grupa GKN jest podzielona na cztery dywizje: Driveline (producent komponentów i systemów układów napędowych dla branży motoryzacyjnej), Powder Metallurgy (wytwórca elementów spiekanych), Land Systems (producent wałów napędowych oraz kół zaprojektowanych specjalnie do zastosowań w rolnictwie i maszynach budowlanych), Areospace (lider w projektowaniu i produkcji zaawansowanych kompozytów do przemysłu lotniczego). GKN jest wiodącą firmą w branży technologii i inżynierii. Codziennie wprawiamy w ruch koła setek milionów pojazdów, sprawiamy że latają tysiące samolotów.

Założona w 1996 roku firma GKN Driveline Polska jest producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Fabryka znajduje się w Oleśnicy (30 km od Wrocławia) i jest jedną z największych i najnowocześniejszych w regionie. Zatrudnienie wynosi prawie tysiąc osób. Wkładamy wiele pracy, aby firma była nowoczesna i przyjazna pracownikowi.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn