Aktualności 2017

18/12/2017Szkolenia z Gospodarki Magazynowej w magazynie Valeo Service Eastern Europe

Miło nam poinformować, że firma Valeo Service dołączyła do grona gospodarzy szkoleń prowadzonych przez MPM Productivity Management.

Szkolenie będzie realizowane na terenie Magazynu Valeo Service Eastern Europe (Tulipan Park Stryków)*. Podczas szkolenia odbędzie się wycieczka po magazynie.

Planowany termin szkolenia  "Gospodarka Magazynowa i Kontrola Zapasów – modele i organizacja procesów": 08-09 marca 2018.

Valeo jest dostawcą motoryzacyjnym, partnerem wszystkich producentów na świecie. Jako firma technologiczna, Valeo oferuje innowacyjne systemy i urządzenia, które redukują emisję CO2 i rozwijają intuicyjną jazdę. W 2016 roku Grupa osiągnęła obrót w wysokości 16,5 miliarda euro i przeznaczała ponad 11% swojej pierwotnej sprzedaży sprzętu na badania i rozwój. Valeo zatrudnia 100 900 osób w 32 krajach, 166 zakładach produkcyjnych, 20 ośrodkach badawczych, 38 centrach rozwoju i 15 platformach dystrybucyjnych. Valeo jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu i jest częścią indeksu CAC 40.

Valeo w obszarze produkcji podzielone jest na  4 Grupy Biznesowe:

  • Systemy Napędowe
  • Systemy Wymiany Ciepła
  • Systemy Komfortu i Wspomagania Prowadzenia Pojazdu
  • Systemy Widoczności

obejmujące 16 Grup Produktowych zaopatrujących rynek pierwotny oraz rynek części zamiennych.

Valeo Service to multispecjalista, oferujący, zarówno producentom pojazdów, jak i niezależnym warsztatom samochodowym, akcesoria dla pojazdów osobowych i ciężarowych.
Valeo Service dostarcza dla wszystkich kanałów na rynku usług wtórnych szeroki asortyment akcesoriów samochodowych (zawory EGR, wycieraczki samochodowe, klocki i tarcze hamulcowe…), produkty oraz usługi przeznaczone dla specjalistów na rynku wtórnym, zapewniając zarazem większe bezpieczeństwo, komfort oraz wyjątkowe doświadczenie prowadzenia pojazdu. Valeo Service oferuje także innowacyjne narzędzia oraz usługi, takie jak: diagnostyka, szkolenie, sprzedaż i marketing, celem wspierania dilerów pojazdów, dystrybutorów części zamiennych oraz niezależnych serwisów samochodowych w ponad 150 krajach na całym świecie.

 

*Gospodarz szkoleń - Firma Valeo Service zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników z firm zewnętrznych

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn