Aktualności 2017

Kolejne trzy edycje nowego seminarium z cyklu Case Explorer za nami.

Miło nam  stwierdzić, że seminarium z cyklu Case Explorer powoli staje się stałym punktem programowym oferty MPM Productivity Management. W tym roku ok. 90 osób zdecydowało się wziąć udział w wydarzeniu pod hasłem:
„Jak SCM może zwiększyć sprzedaż mimo stagnacji na rynku. Przykład z Polski.
Zarządzanie łańcuchem dostaw w niepewnych czasach.”
Pierwsze spotkanie odbyło się w Warszawie w styczniu, a kolejne dwa  w lutym – w Poznaniu i Krakowie.
Wspólnie z uczestnikami analizowaliśmy, co może przynieść rok 2017 firmom i jak to wpłynie na organizację łańcucha dostaw, a następnie  próbowaliśmy wydobyć wirtualne przedsiębiorstwo z kryzysu walcząc o jak najlepszy ROI.
Bardzo dziękujemy naszemu  Gościowi  Specjalnemu - Pani Ewie Wawer – Modrakowskiej  - Dyrektor Łańcucha Dostaw z firmy Valeo Service, która w fascynujący sposób przedstawiła filozofię Valeo w podejściu do klienta i budowania zespołu.
Pozwolimy sobie przytoczyć niektóre opinie uczestników, a wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie w dyskusję:

„Prezentacja i wystąpienie Pani Dyrektor, Ewy Wawer - Modrakowskiej była niezwykle ciekawa. Ze względu na fakt, że również zajmuję się obszarem logistyki przytoczone przez Panią Ewę przykłady mogą być inspiracją do działań optymalizacyjnych w przedsiębiorstwie.
Bardzo proszę podziękować i pogratulować Pani Ewie profesjonalnego wystąpienia!
Odnośnie symulacji The Fresh Connection chętnie wzięłabym udział w tym wydarzeniu. Stąd moje powtórne uczestnictwo w Państwa seminarium.”

„(…)chciałbym serdecznie podziękować za wzorowo przygotowane szkolenie, jak również pogratulować za sam sposób jej przeprowadzenia – myślę, ze sama atmosfera na sali już wskazywała, ze treść szkolenia – zarówno w części I jak i II, „podawana” była w sposób bardzo przystępny, jasny i przede wszystkim trafiający do odbiorców. Zawsze tzw. przykłady z życia wzięte, są dla słuchaczy najbardziej interesujące i równolegle nasuwa się  od razu wiele porównań do własnych „problemów”. Często okazuje się, ze wiele firm walczy z tymi samymi…(…)”

„Podobnie jak w ubiegłym roku bardzo się cieszę, że udało mi się pojawić na seminarium.
Obie części były dla mnie bardzo ciekawe i pouczające, jak zwykle w takich sytuacjach starałem się otworzyć umysł i posłuchać o problemach i sposobie ich rozwiązania z perspektywy innych osób, co zaowocowało kilkoma pomysłami, które zamierzam w najbliższym czasie wdrożyć w życie. Jestem przekonany, ze tego typu spotkania i sposób prowadzenia ich przynosi niezmiernie duże korzyści pozwalające aktywizować szare komórki w poszukiwaniu coraz to nowych lepszych rozwiązań do prowadzenia naszych biznesów.”
Łukasz Stefański, Group Demand Planning Manager, ROVESE S.A. 

„Seminaria jak poniższe zawsze są bardzo interesujące z kilku powodów: po pierwsze – ciekawy dobór gości, problemów i rozwiązań, po drugie – symulacja daje szeroki obraz wpływu pojedynczych, zdawałoby się niewielkich zmian, na całokształt działalności przedsiębiorstwa, a wszystko to wpływa na zwiększenie poziomu zrozumienia mechanizmów, jakie działają w firmie.”
Izabela Brejska, Pharmaceutical Substances Supply Coordinator, Polpharma
 

Program seminarium

Fotorelacja

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn