Aktualności 2017

NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o.o. gospodarzem szkolenia z Gospodarki Magazynowej

Już po raz kolejny zapraszamy do udziału w szkoleniu z Gospodarki Magazynowej i Kontroli Zapasów (Warehouse Management & Inventory Control) w Firmie NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o.o.w Niepołomicach k. Krakowa.

Termin: 19-20 października 2017.

Praktycznym aspektem szkolenia jest wycieczka po magazynie i praca na „żywych przykładach” firmy gospodarza – w tym również omawianie przykładów funkcjonalności systemu ERP firmy gospodarza.

Gospodarz szkolenia zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników.

Szkolenie z zakresu Gospodarki Magazynowej i Kontroli Zapasów (Warehouse Management & Inventory Control) poświęcone jest zagadnieniom związanym z całym przepływem materiałów (komponentów, MRO, produkcji w toku, konsygnaty) w obszarze zakładów produkcyjnych oraz powiązanych z nim magazynów (więcej o programie).

Japońska Korporacja NIDEC jest jednym z największych producentów napędów elektrycznych wykorzystywanych w wielu dziedzinach m.in. przemyśle IT, motoryzacyjnym, lotniczym, czy maszynowym. NIDEC Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. dostarcza pełną gamę silników elektrycznych dla wszystkich aplikacji w przemyśle samochodowym. 

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn