Aktualności 2017

Nexteer Automotive gospodarzem szkoleń z cyklu APICS

Firma Nexteer Automotive w roku ubiegłym dołączyła do grona gospodarzy szkoleń prowadzonych przez MPM Productivity Management. Miło nam poinformować, że i w tym roku otwiera dla naszych Klientów swoje drzwi.

 

Szkolenia będą realizowane na terenie zakładu w Gliwicach i Tychach. Podczas szkoleń odbędzie się wycieczka po zakładzie produkcyjnym.

W tym roku szkolenia wg standardu APICS realizowane w Nexteer Automotive  to:

24-26 maja 2017 - Zarządzanie Łańcuchem Dostaw (BSCM) - Gliwice
28-30 czerwca 2017 - Planowanie: S&OP i MPS (MPR) - Tychy
11-13 października 2017 – Harmonogramowanie Produkcji (ECO) - Gliwice
15-17 listopada 2017 - Planowanie: S&OP i MPS (MPR) - Tychy


Zapraszamy do udziału w szkoleniach.

 

PROFIL FIRMY NEXTEER AUTOMOTIVE

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym produkującym układy kierownicze ze wspomaganiem elektrycznym i hydraulicznym, kolumny kierownicze oraz produkty do układów jezdnych dla światowych producentów samochodów. 

Koncern jest notowany na giełdzie w Hong-Kongu. Dla ponad 60 klientów Nexteer Automotive pracuje sztab 12 000 osób, wykonujących powierzone im zadania w 20 fabrykach, pięciu centrach inżynieryjnych, dziesięciu centrach obsługi klienta oraz trzech centrach testowych położonych w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Wśród klientów Nexteer Automotive znajdują się m.in.: BMW, GM, Fiat, Ford, Toyota, Chrysler, PSA Peugeot Citroen oraz producenci z Indii, Chin oraz Ameryki Południowej. 

Nexteer Automotive w Polsce

  • 1150 pracowników
  • 2 zakłady produkcyjne: Gliwice i Tychy

W Polsce znajdują się dwa zakłady firmy: w Gliwicach oraz Tychach, zatrudniające łącznie ok. 1150 osób. W trakcie roku produkują one ok. trzech milionów układów i kolumn kierowniczych. W obrębie tyskiej fabryki funkcjonuje także centrum inżynieryjne, które tworzy specjalistyczne rozwiązania dla samochodów osobowych produkowanych przez globalne koncerny samochodowe, klientów Nexteer Automotive. Tyska fabryka Nexteer Automotive jest zarazem jednym z największych zakładów firmy na świecie pod względem zatrudnienia oraz wielkości produkcji. www.nexteer.com

Gospodarz szkolenia zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn