Aktualności 2017

Konkurs! "Jednym zdaniem..." - dogrywka

Zapraszamy Was do udziału w konkursie po konkursie :):
Jak już wiecie, odpowiedzi, które spłynęły do nas po ogłoszeniu konkursu na referencję w jednym zdaniu, okazały się tak pomysłowe, że oprócz naszego wyboru chcielibyśmy urządzić jeszcze plebiscyt i dodatkowo nagrodzić wybraną przez Was referencję. Ale to nie wszystko. Spośród tych, którzy oddadzą głos na referencję również nagrodzimy jedną osobę! Jak to będzie wyglądało?

1. Referencje konkursowe znajdziecie na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/MPMProductivityManagement/
2. Znajdźcie album w Galerii naszego profilu, który będzie zatytułowany „Konkurs – referencja w jednym zdaniu”.
3. Zapoznajcie się z każdym zdjęciem w Galerii. Jedno zdjęcie = jedna referencja.
4. Swój głos oddajecie poprzez polubienie zdjęcia z referencją Waszego faworyta. Może to być „Lubię to!”, „Super”, „Ha ha” bądź „Wow”. Nie ma znaczenia, każda opcja będzie liczona jako jeden punkt.
5. Możecie oddać tylko jeden głos, czyli dać jedno polubienie w całej Galerii. Innymi słowy, nie możecie zagłosować na dwa lub więcej referencji.
6. Referencja, która zdobyła największą liczbę polubień wygrywa nagrodę publiczności (słownik terminologii APICS „APICS Dictionary”).
7. Z puli osób, które zagłosowały na ZWYCIĘSKĄ referencję losujemy szczęściarza, który dostanie od nas nagrodę – niespodziankę.
8. Pamiętajcie o WAŻNEJ kwestii – żebyśmy mieli szansę nagrodzić konkretną osobę spośród głosujących – przy Waszych polubieniach muszą być widoczne imię i nazwisko lub pseudonim, ponieważ zwycięzcę poinformujemy wysyłając wiadomość przez komunikator FB.
9. Daty? Już podajemy: zaczynamy 27 czerwca 2017 a konkurs potrwa do 04 lipca 2017. Wyniki ogłosimy 05 lipca 2017.

REGULAMIN KONKURSU

26.06.2017

 

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn