Aktualności 2017

Konkurs! Jednym zdaniem...

Czy udało Wam się kiedyś zmieścić historię dwóch albo trzech dni w jednym zdaniu? Nie chodzi oczywiście o odpowiedź na pytanie „jak było?” w stylu: „Ok, nawet fajnie” ;) Mamy na myśli jak najbardziej zwięzły opis tego, co zaszło. Może mielibyście ochotę spróbować? Do tego jeszcze wygrać nagrodę?
Ogłaszamy konkurs na stworzenie jednego zdania!

Czego miałoby ono dotyczyć?

Otóż czy potrafilibyście w jednym zdaniu opisać „Co dały mi szkolenia / szkolenie MPM Productivity Management?” Długość nie ma tu większego znaczenia – ważne, by udało Wam się oddać myśl :).
Zawsze jesteśmy ciekawi jak postrzegacie nasze szkolenia. Zależy nam by się dowiedzieć, jak wygląda to z perspektywy uczestnika, odbiorcy naszych usług. Czego się nauczyliście, co wynieśliście. Wasze referencje dają nam kompletny obraz działalności zespołu MPM Productivity Management. Prosimy o nie, nie tylko po to, żeby pochwalić się i wysłać w świat, ale też dlatego, że są dla nas ogromną satysfakcją z wykonanej pracy i inspiracją na przyszłość.

Nietuzinkową nagrodą jest „biblia planistów”, czyli “Introduction to Materials Management, Seventh Edition - Tony Arnold”. Tutaj prezentacja nagrody.

Konkurs potrwa od 22 maja do 15 czerwca br. Do konkursu można zgłosić parę odrębnych zdań. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: agata.mecina@mpm24.com
Wyniki ogłosimy 19 czerwca (poniedziałek).

REGULAMIN KONKURSU

 

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn