Aktualności 2017

KONKURS!

Zanim zdradzimy, jakie miasto będzie gospodarzem finału Global Challenge SCM The Fresh Connection 2018, damy Wam szansę na zdobycie jednej „dzikiej karty”, dzięki której możecie wziąć udział całą drużyną w zawodach bez opłaty!

Organizujemy błyskawiczny konkurs, w którym prosimy Was o odgadnięcie, w jakim mieście zostanie rozegrany finał kolejnej edycji zawodów. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, jednak w końcu nagroda ma swoją wysoką wartość!

Zasady konkursu są bardzo proste:

Począwszy od 2 października br. będziemy codziennie, przez 5 dni, publikować jeden piktogram związany z miastem finału. Zwycięzcą zostaje osoba, która najszybciej odgadnie o jakie miasto chodzi i prześle do nas prawidłową odpowiedź. Ostateczny termin dosyłania odpowiedzi: godzina 17.00 dnia 06 X 2017.

Jedna osoba może nadesłać jedną odpowiedź dziennie (warunkiem jest podanie imienia i nazwiska, nazwy firmy). Zatem jedna osoba może przesłać w sumie 5 odpowiedzi (po jednej dziennie) w trakcie trwania konkursu. Nie poddawajcie, jeśli nie wpadniecie na to, co przedstawiają pierwsze piktogramy. Zgłoszenia będą zbierane na skrzynkę mailową, więc udzielanie odpowiedzi zostanie utajnione. Nie będzie wiadomo czy ktoś Was uprzedził. Jak wspominaliśmy, zadanie nie jest łatwe, więc warto próbować przez cały czas trwania konkursu.

Nagroda jest imienna – nie można jej przekazać innej osobie. Zwycięzca kompletuje swój zespół do zawodów i jego udział jest warunkiem przystąpienia do zawodów.
Zwycięzcę ogłosimy 9 października.

Powodzenia!

PIKTOGRAMY BĘDĄ PUBLIKOWANE CODZIENNIE OD 02 DO 06 X 2017 O GODZINIE 12.00.

UWAGA! W mailu z odpowiedzią prosimy umieścić taki dopisek:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPM Productivity Management Sp. z o.o., Os. Winiary 16/10, 60-665 Poznań, w celu udziału w konkursie."

Piktogram nr 1

Piktogram nr 2

Piktogram nr 3

Piktogram nr 4

Piktogram nr 5

Ogłaszamy zakończenie konkursu z piktogramami!

Bardzo Wam dziękujemy za udział. Jak się okazało, odpowiedzi spływały przez wszystkie dni, kiedy publikowaliśmy grafiki. Propozycje były różne, ale nam chodziło o miasto drugie co do wielkości we Włoszech, położone w północnej części tego kraju, czyli... MEDIOLAN.
To właśnie tam odbędzie się finał zawodów Global Challenge TFC w 2018 roku.

Gratulujemy wszystkim, którzy od razu udzielili prawidłowej odpowiedzi, ale możemy nagrodzić tylko jedną osobę, która zrobiła to najszybciej. Zaskoczyło nas jak niewielkie były różnice w czasie pomiędzy nadsyłanymi mailami. Zwycięzcą jest pan Bogdan Starzec z firmy Geberit Produkcja Sp. z o.o. Gratulujemy!

Poniżej opisy piktogramów w kolejności publikacji:
1. plan widowni / rozkład siedzeń w operze La Scala
2. rzeźba konia Gran Cavallo projektu Da Vinci
3. herb rodu Viscontich, panującego rodu w Mediolanie w latach 1287–1447
4. tor Wyścigowy Autodromo Nazionale di Monza
5. Człowiek witruwiański - szkic autorstwa Leonarda Da Vinci

To nie jedyny konkurs przed nadchodzącą edycją Global Challenge TFC'18, w którym główną nagrodą będzie "dzika karta" umożliwiająca bezpłatny udział w zawodach. Zapraszamy do śledzenia profilu FB, strony scmteam.pl albo zerkajcie na stronę mpm24.com :) Informacje już wkrótce!

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn