Aktualności 2017

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. gospodarzem szkolenia z Gospodarki Magazynowej

Zapraszamy na pierwsze szkolenie  z Gospodarki Magazynowej i Kontroli Zapasów  w tym roku, które
odbędzie się w Firmie Imperial Tobacco Polska Manufacturing.

  • Termin:  23 – 24 marca
  • Miejsce: Radom, Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.*

 

W programie: wycieczka po magazynie i praca na autentycznych przykładach

Imperial Tobacco Polska Manufacturing z siedzibą w Radomiu jest producentem wyrobów tytoniowych, takich jak papierosy i tytoń do palenia oraz półproduktów do produkcji wyrobów tytoniowych (np.: sztabek filtrowych, filtrów biodegradowalnych, krajanki tytoniowej itp.). Firma znana od lat, z ogromnymi tradycjami działa według standardów klasy światowej i najlepszych praktyk. Obsługuje obecnie poza rynkiem krajowym, wymagające rynki Europy, w tym Niemcy, Francję i Hiszpanię. Imperial Tobacco Polska Manufacturing jest także jednym z największych pracodawców w Radomiu i regionie radomskim. Imperial Tobacco Polska Manufacturing jest laureatem wielu nagród – między innymi w 2016 roku firma już po raz trzeci  otrzymała Certyfikat Top Employer Polska 2016 za swoją wyjątkową politykę zatrudnienia. W 2014 roku w ramach konkursu organizowanego przez Business Centre Club firma otrzymała tytuł „Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Eksporter”, a w 2015 roku Stowarzyszenie Eksporterów Polskich przyznał firmie tytuł „Lidera Polskiego Eksportu” za dotychczasowe zaangażowanie w działalność eksportową, która sprzyja budowie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki w kraju i na arenie międzynarodowej.

W Polsce działają dwie firmy z grupy Imperial Brands: Imperial Tobacco Polska S.A. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania oraz Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. z siedzibą w Radomiu. Obie firmy zatrudniają około 1400 osób. Spółki Imperial Tobacco stale inwestują w przyszłość. Inwestycje obejmują nowe maszyny i technologie. Najważniejszą inwestycją Imperial Tobacco Polska S.A. było wybudowanie nowoczesnej fabryki w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, która następnie została rozbudowana w dwóch etapach. Mieści się tam również siedziba zarządu tej firmy w Polsce. Liczne inwestycje modernizacyjne zostały przeprowadzone również w fabryce Imperial Tobacco w Radomiu.
 

*Gospodarz  szkolenia – Firma Imperial Tobacco Polska  Manufacturing S.A.  zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn