Scanfil Poland Sp. z o.o.


Wielu pracowników naszej firmy wzięło w minionych miesiącach udział w szkoleniach prowadzonych przez MPM. Zainspirowały nas one do wdrożenia podejścia APICS w wielu obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, takich jak planowanie produkcji, zarządzanie popytem klientów, zarządzanie zakupami, zarządzanie zapasami, a wszystko to spinamy w  S&OP. Stoimy obecnie na progu kolejnego dużego wzrostu naszej fabryki i rewidujemy dotychczasowe procesy. Wsparcie firmy MPM okazało się tu bezcenne. Zarówno profesjonalnie przeprowadzone i pełne merytorycznych  wskazówek szkolenia, jak i wsparcie ekspertów MPM podczas wewnętrznych warsztatów w firmie, na których spisywaliśmy na nowo nasze procesy.

Jakub Juchner, Supply Chain Manager
Scanfil Polska Sp. z o.o.


W dniach 9-10 lutego 2017 r. Pan Artur Halbe przygotował i z pełnym profesjonalizmem przeprowadził szkolenie „Warsztat Zakupów Operacyjnych” dla pracowników Działu Zakupów w Firmie Scanfil Poland Sp. z o.o., Oddział w Sieradzu.
W trakcie szkolenia Pan Artur dał się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, fachowa, z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu spotkanie przebiegało w atmosferze przyjemnego relaksu z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy w dziedzinie zakupów operacyjnych.
Pan Artur swoje doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości naszych pracowników, dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Artura Halbe jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy oraz ogromnie dziękujmy za przeprowadzone szkolenie.

Sebastian Klimkowski, Kierownik Zakupów
Scanfil Poland Sp. z o.o., Oddział w Sieradzu

 


  Od 2015 roku regularnie współpracujemy z MPM Productivity Management, a większość naszego Zespołu Łańcucha Dostaw uczestniczyła w szkoleniach APICS oferowanych przez MPM. Wiedza zdobyta podczas Szkoleń dostarczyła nam solidnych podstaw na temat tego, co robimy dobrze, a które procesy wymagają ulepszeń. Miło mi poinformować, że szkolenia zostały wysoko ocenione przez naszych specjalistów i zespół kierowniczy fabryki.

S&OP (Proces Planowania Sprzedaży i Operacji), nawet jeśli sam w sobie nie jest prosty, był dość łatwy we wdrożeniu (między innymi z uwagi na bezpośrednie zainteresowanie
i  zaangażowanie dyrektora fabryki). Proces ten sprawił, iż zidentyfikowaliśmy potrzebę zmiany naszego podejścia do MPS (Master Production Scheduling). (...)

Pełne referencje

Jakub Juchner, Supply Chain Manager
Scanfil Poland Sp. z o.o., Oddział w Sieradzu