Henkel Polska Sp. z o.o.

Dostrzegając konieczność reorganizacji funkcjonującego w naszej firmie procesu prognozowania popytu, zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w szkoleniu Fundamenty Prognozowania, jakie oferuje firma MPM Productivity Management.

Okazało się ono idealne dla naszych potrzeb. W rezultacie przeprowadzonych szkoleń zidentyfikowaliśmy słabe strony istniejącego procesu, dowiedzieliśmy się jak można go usprawnić i jakie metody zastosować by nasze prognozy miały lepszą jakość. Niezwykle praktyczne okazały się również inne zagadnienia poruszane na szkoleniu takie jak: wybór priorytetów, współpraca z klientami, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesem prognozowania.

Fantystyczna atmosfera i świetna organizacja to dodatkowe atuty szkolenia. Prowadzący szkolenia pan Bogusz Dworak wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem omawianej tematyki, dzięki czemu problemy omawiane podczas szkolenia przedstawione zostały w sposób klarowny, rzeczowy oraz niezmiernie ciekawy.

Fundamenty Prognozowania, to kolejne ze szkoleń oferowanych przez firmę MPM w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział.  Podobnie jak pozostałe szkolenia i to prezentowało wysoki poziom zarówno pod względem przygotowania materiałów jak i kwalifikacji trenera.

Witold Lewandowski, Logistic Manager, Adhesive Technologies

 

Zarządzanie produkcją przestaje być tylko domeną planowania i sterowania operacyjnego. Ważne, by ściśle podporządkować wszystkie decyzje produkcyjne jednej myśli strategicznej. Do czerwca 2008 w szkoleniach z dziedziny planowania i sterowania produkcją, planowaniem zasobów, harmonogramowaniem produkcji oraz zarządzania zapasami wzięło udział około 30 pracowników.

Dzięki szkoleniu MPM Productivity Management zyskaliśmy nowe spojrzenie dotyczące tego obszaru, co bardzo pomogło nam w pracy.

Tomasz Cis–Bankiewicz; Supply Chain Manager Unit Adhesives Technologies Poland; Henkel Polska S.A