Eaton Automotive Components Sp. z o.o.

Eaton Truck Components Sp. z o.o. oraz Eaton Automotive Components Sp. z o.o. w Tczewie, od kilku lat regularnie współpracują z firmą MPM Productivity Management Sp. z o.o., w Poznaniu, w zakresie organizacji i dostarczania szkoleń APICS. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z przygotowania merytorycznego trenerów, sposobu prowadzenia szkoleń oraz organizacji całego procesu szkoleniowego.

Podczas współpracy firma MPM, dała się poznać jako firma kompetentna, wykazując się także bardzo dużą elastycznością oraz otwartością, wspomagając naszą firmę w realizacji, często nietypowych oczekiwań firmy Eaton.

Dlatego też z pełnym przekonaniem i z prawdziwą przyjemnością polecamy Państwu MPM Productivity Management Sp. z o.o., jako solidnego partnera.

Katarzyna Kacprzyk, Specjalista ds. Personalnych, Eaton Truck Components Sp. z o.o.

 

We Wrześniu 2009 zaczęliśmy cykl szkoleń APICS prowadzonych przez firmę MPM.

Certyfikację, poprzedzoną egzaminem z pierwszego modułu zaliczyła znakomita większość naszego zespołu. To najlepiej obrazuje efekt i profesjonalizm z jakim szkolenie zostało przeprowadzone oraz zachęca do kolejnych sesji.

Wiedza z tego obszaru jest kluczowa dla funkcjonowania naszej firmy a sposób jej przekazania jasny nawet z punktu widzenia osób poza SCM. Z niecierpliwością czekamy na moduł MPR !


Tomasz Dzieżyc, Campus Materials Manager, Eaton Automotive Components, Tczew.