Aleksander Sosnowski

SCM Inventory Trainer

W MPM Productivity Management specjalizuje się w warsztatach ukierunkowanych na optymalizację zapasów oraz zwiększanie elastyczności przedsiębiorstw zgodnie z metodyką Demand Driven MRP (DDMRP).

Zajmuje się projektowaniem oraz reinżynierią procesów magazynowych oraz przepływem materiałowym w przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak również zarządzaniem strategicznym i taktycznym zapasami materiałów bezpośrednio produkcyjnych. Realizuje audity logistyczne, diagnozy operacyjne oraz zarządza projektami wdrożeniowymi dla Klientów.

Doświadczony menedżer i lider korporacyjny w zakresie zintegrowanego łańcucha dostaw i logistyki, z ponad 14-letnim bagażem doświadczeń zarówno w roli etatowca, jak i interim menedżera. Karierę zawodową rozpoczął w branży automotive od stanowisk specjalistycznych. Następnie sukcesywnie piął się po drabinie menedżerskiej od branży 3PL, logistyki kontraktowej, poprzez inwestycje typu greenfield, projekty przepływu materiałowego, aż do poziomu dyrektora logistyki zakładu w dużym koncernie amerykańskim, oraz dyrektora logistyki grupy ponownie w branży samochodowej. Zarządzał i przewodził zróżnicowanym grupom i zespołom liczącym nawet kilkaset osób jak również licznym projektom.

Od początku kariery zorientowany na ciągłe doskonalenie i optymalizację procesów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi Lean, Six Sigma, Teorii Ograniczeń, a od niedawna również innowacyjnej metody planowania logistycznego DDMRP. Entuzjasta myślenia systemowego i procesowego. Jedyny autoryzowany trener metodyki DDMRP w Polsce, Europie Centralnej i Wschodniej.

Kontakt:
biuro@mpm24.com

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami