Sprzedaż i marketing

Agata Buszczak - Męcina

President/Sales Director

Odpowiada za współtworzenie strategii firmy, koordynację działu sprzedaży i administracji, finalizację kontraktów szkoleniowych oraz kontakty z kontrahentami spółki i firmami partnerskimi.

Ewa Lewczuk

Key Account & Sales Manager

Z MPM związana od 2002 roku (dział marketingu i sprzedaży), początkowo jako Senior Sales Executive, następnie jako Sales Manager.

Danuta Bochen

Training & Development Manager

W Firmie MPM od 2004 roku. Zajmuje się kontaktami z klientami i potencjalnymi klientami firmy, organizacją szkoleń, weryfikacją jakościową szkoleń, aktualizacją i pozycjonowaniem strony internetowej.

Dagmara Kopacka

Senior Sales Executive

Z MPM związana od października 2007. Odpowiedzialna za sprzedaż szkoleń oraz kontakty z klientami, współpracę z dostawcami i portalami branżowymi.

Kamila Sawicka

Senior Financial and Event Specialist

W MPM od sierpnia 2008. Odpowiada za przygotowywanie szkoleń pod względem organizacyjnym, obsługę posprzedażową Klienta, rozliczanie kontrahentów i prowadzenie dokumentacji firmy.

Katarzyna Janeczkowska

Training & Development Consultant 

W MPM od maja 2016. Zajmuje się kontaktami z klientami i potencjalnymi klientami firmy. Odpowiada za przygotowywanie szkoleń pod względem organizacyjnym, weryfikację jakościową szkoleń, aktualizację strony internetowej.