Skontaktuj się z nami

Dział Sprzedaży i Marketingu

Agata Buszczak Męcina

President/Sales Director
tel. 61/ 82 09 267
agata.mecina@mpm24.com

Ewa Lewczuk

Key Account & Sales Manager
tel. 61/ 82 09 465
ewa.lewczuk@mpm24.com

Danuta Bochen

Training & Development Manager
tel. 61/ 82 09 266
danuta.bochen@mpm24.com

Dagmara Kopacka

Senior Sales Executive
tel. 61/ 82 09 267
dagmara.kopacka@mpm24.com

Kamila Sawicka

Senior Financial Settlement and Event Specialist
tel. 61/ 82 09 464
kamila.sawicka@mpm24.com

Staramy się o kompleksową opiekę nad naszymi Klientami. W celu ułatwienia kontaktu podajemy adresy e-mail dostosowane do Państwa zapytań.

Subskrypcja naszych ofert:
newsletter@mpm24.com

Faktury i płatności:
finanse@mpm24.com

Rezerwacja noclegu, hotele:
hotele@mpm24.com

Reklama, portale szkolenie:
reklama@mpm24.com

Marketing:
marketing@mpm24.com

Artykuły, prasa:
press@mpm24.com

Złożenie zamówienia materiałów anglojęzycznych:
zamowienia.apics@mpm24.com

Egzaminy:
certyfikacja@mpm24.com

Strona WWW:
administracja.www@mpm24.com