Volvo Polska

Volvo Polska

Od niedawna współpracujemy z MPM Productivity Management, ale już teraz chciałbym wyrazić swoje szczere zadowolenie z profesjonalnego charakteru i szerokiego wachlarza szkoleń jakie firma posiada w swojej ofercie. Jednym z wielu atutów organizowanych szkoleń jest na pewno ich zawartość merytoryczna opracowana wg standardów APICS.
Bardzo istotnym jest także fakt, że kadra trenerska przygotowana jest nie tylko teoretycznie, ale posiada również doświadczenie praktyczne, co bezspornie wzbogaca wartość szkolenia. Szczególnie polecam MPM tym firmom, które oczekują uschematyzowania posiadanej jak i pozyskania nowej dawki wiedzy z obszarów logistyki, planowania produkcji oraz samej produkcji.

Ireneusz Dobek, Production Planning Supervisor, Volvo Construction Equipment, Wrocław.

Zarządzanie Łańcuchem Dostaw przy grupie kilkuset dostawców, liście materiałowej składającej się z kilku tysięcy części o procesie OtD trwającym kilkadziesiąt dni nie jest łatwe. Stopień skomplikowania autobusu i ilość adaptacji wykonywanych dla danego klienta odpowiada stopniowi skomplikowania procesów oraz przekłada się na mnogość wyjątków. Poprawne ułożenie procesów staje się w takim wypadku nie lada wyzwaniem. Mało które doświadczenie zdobyte wcześniej pomaga. Jedyne co się liczy to upór i determinacja. A także wiedza. W tej kwestii zdecydowanie można liczyć na pomoc ze strony firmy MPM. Po szkoleniu z MPR – Nadrzędne Planowanie Zasobów – zobaczyłem jak doświadczony trener i dobrej jakości materiały, którymi szkolenie zdecydowanie się wyróżniało może pomóc w zrozumieniu tematów związanych z prognozowaniem popytu, planowaniem sprzedaży i operacji, a także planowania i zarządzania głównym harmonogramem produkcji. Z pewnością w przyszłości będę dążył do tego aby odbyć wszystkie moduły APICS i bez wahania wybiorę firmę MPM.

Paweł Łotecki, Supply Chain Engineers Supervisor, Volvo Polska Industry

Bądźmy w kontakcie
Facebook LinkedIn