VALEO

Valeo

Współpraca z firmą MPM Productivity Management Sp. z o.o. została nawiązana w roku 2006 i kontynuowana jest do dziś.

Korzystamy ze szkoleń z cyklu CPIM Planowanie w logistyce i produkcji, dzięki którym nasi pracownicy z powodzeniem zdają egzaminy organizowane przez IPICS.

Cenimy sobie współpracę z firmą MPM Productivity Management Sp. z o.o. przede wszystkim ze względu na świetny dobór wykładowców i instruktorów.

Pragnę również zwrócić uwagę na wysoki poziom obsługi administracyjnej szkoleń, sprawne zarządzanie przepływem informacji oraz dokumentów finansowych między naszymi firmami.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić MPM Productivity Management Sp. z o.o. każdemu, kto szuka profesjonalnego dostawcy szkoleń dla firmy produkcyjnej.

dr Magdalena Szura; Training Specialist, Valeo Engine Cooling

Skawina, 2014-04-10

Szkolenie Planowanie Popytu przeprowadzone w naszym przedsiębiorstwie przez MPM Productivity Management objęło praktyczne ćwiczenia z prognozowania z wykorzystaniem rzeczywistych danych.

Prowadzący szkolenie – Bogusz Dworak - jest osobą potrafiącą przekazać rzetelną wiedzę w sposób komunikatywny i zainteresować uczestników. W trakcie szkolenia widoczne było duże doświadczenie prowadzącego zarówno w codziennej pracy prognosty, jak również osoby, która projektowała, wdrażała i zarządzała procesem prognozowania.

Zaprezentowane zostały metody planowania promocji, produktów nowych i użycia wiedzy biznesowej do budowania prognoz.

Trener przekazał praktyczne wskazówki dotyczące projektowania, wdrażania i zarządzania procesem prognostycznym.

Szkolenie pomogło dokonać wyboru priorytetów w prognozowaniu i odpowiedzieć na pytanie, którym grupom produktów i Klientom należy poświęcić więcej uwagi oraz jak ustalić cele dotyczśce jakości prognoz.                

Szkolenie trafiło dokładnie w nasze potrzeby w momencie, gdy wprowadzaliśmy nowy model planowania popytu w naszej firmie i potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie wiedzy i praktycznych wskazówek, jak prognozować. W ciągu 6 miesięcy udało nam się znacząco poprawić jakość prognoz.
Gorąco polecam oferowane przez MPM szkolenia z prognozowania.

Katarzyna Wołoszyn-Bucka, SIOP Manager, VALEO Autosystemy Sp. z o.o.

In 2010 we have recognized the need to further develop the skill our operations team. In order to achieve that, we decided to provide the APICS BSCM training for logistics and production.

We were recommended to use MPM Productivity Management as APICS Authorized Partner by Valeo in Poland. The first APICS training was delivered to our team by MPM in February 2010,

We highly appriciate the professionalism of both Ewa Lewczuk as the organiser and Bogusz Dworak as the instructor. The high level of the success in the CPIM exam reflects the efficiency of the training.

We intend like to continue the cooperation with MPM to enhance the best practices in Supply Chain Management.

We honestly recommend reaining organized by MPM Productivity management.

Martina Foltinyova, IP & Training Leader, VALEO SLOVAKIA

Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. funkcjonując kilkanaście lat na rynku stała się rozpoznawalnym i uznanym dostawcą części samochodowych na rynku wtórnym samochodowych części zamiennych w całym regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Działalność naszej firmy zakłada stałe innowacje, w celu zapewnienia podnoszenia standardów realizowanych przez nas usług i Obsługi klienta.

Nierozłącznym elementem gwarantującym wysoki poziom jakości w obsłudze klienta stanowią dla nas dostawcy, którzy mogą wspomóc nas w ustawicznym usprawnianiu naszych kompetencji i organizacji procesów. W sposób wymierny przekłada się to na korzyści finansowe, jakie firma czerpie z „wyszczuplania” procesów i wzrostu kompetencji i motywacji personelu.

Firma MPM dołączyła niedawno do grona dostawców, który bardzo pozytywnie zapisali na liście usprawnień naszej firmy. 

Firma MPM w osobie Pana Marka Repińskiego przeprowadziła warsztaty, na których zostały zaprezentowane i omówione proponowane koncepcje pozwalające stworzyć logikę przypisu miejsc adresowych do poszczególnych materiałów wraz z późniejszą ich aktualizacją.

Przeprowadzone warsztaty poprzedzone zostały auditem, w ramach którego przeanalizowano wszystkie mocne i słabe strony procesów magazynowych i na tej podstawie określono priorytety usprawnień. W efekcie zespół uzyskał nie tylko oparte na faktach i danych wskazanie najsłabszych ogniw, ale również adekwatną wiedzę, żeby to usprawnić. Kompetencje Pana Marka, jako specjalisty w zakresie gospodarki magazynowej znacząco wpłynęły na to, że warsztaty miały wysoki aspekt praktyczny, a część teoretyczna była okrojona do niezbędnego minimum.

Zdecydowanie polecam tę usługę oferowaną przez firmę MPM. Wiedza i profesjonalizm przygotowania, zdecydowanie przyczynił się do wysokiej oceny wartości dodanej przyniesionej dla naszej organizacji przez w/w warsztaty.

Ewa Wawer-Modrakowska, Dyrektor Jakości i Logistyki, Valeo Service Eastern Europe Sp. z o .o.

W imieniu swoim jak i firmy Valeo Service Eastern Europe chcę serdecznie podziękować za profesjonalne przeprowadzenie warsztatu z zakresu S&0P, w którym miałam okazję wziąć udział w kwietniu 2016 roku.

Tematyka idealnie wpasowała się w  potrzeby jakie mieliśmy w ówczesnym momencie, a sam warsztat spełnił w 100% nasze oczekiwania.

Podczas warsztatu mieliśmy okazję nie tylko omówić zagadnienia związane zarówno z wdrożeniem S&OP, zapoznać się ze schematem modelowego procesu wg  APICS, sprawdzić wpływ podejmowanych decyzji w oparciu o bardzo zaawansowany symulator łańcucha dostaw The Fresh Connection, ale również wymienić się cennymi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Interaktywny wykład oraz ćwiczenia na wspomnianym symulatorze The Fresh Connection, który w bardzo realistyczny sposób odzwierciedla procesy rzeczywistego przedsiębiorstwa, będzie bardzo cennym doświadczeniem dla tych, którzy na co dzień zmagają  się z  podejmowaniem decyzji na poziomie strategicznym, ale również dla osób z poziomu operacyjnego, które mogą zobaczyć, jak ich działania wpływają na inne obszary (sprzedaż, łańcuch dostaw, operacje, zakupy) i finalnie wynik finansowy firmy.

Z firmą MPM współpracujemy również w zakresie szkoleń APICS i jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni i prawdziwie wdzięczni za całą pomoc i profesjonalne wsparcie merytoryczne, które otrzymaliśmy także  po szkoleniach w formie bezpłatnych i płatnych konsultacji.

Z pełnym przekonaniem rekomenduję warsztat S&OP prowadzony przez firmę MPM zarówno tym, którzy posiadają w swojej organizacji proces Sales & 0perations , w celu usystematyzowania wiedzy oraz zapoznania się z nowinkami na rynku firm produkcyjnych i handlowych, ale również tym, którzy przymierzają się do wdrożenia tego procesu.

Monika Knapczynska  , Kontroler Logistyki VSEE , Valeo Sevice Eastern Europe Sp. z o.o

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn