Torf

Torf

W kwietniu zdecydowaliśmy się skorzystać z coachingów  dotyczących wsparcia w przygotowaniu do wdrożenia systemu WMS. Pomimo, że nasze potrzeby trafiły w sam środek pandemii, to jednak zważywszy na wagę tego projektu zdecydowaliśmy  się na jego realizację z firmą MPM, w wersji zdalnej.

Zdecydowanie plusem takiego podejścia była elastyczność czasowa takich spotkań. Można było całą tematykę rozłożyć w ramach czasowych na kilka dni. Zakładam, że podczas wizyty p. Marka w Torf Corporation musielibyśmy poświęcić 7 godzin dziennie przez dwa dni , co nie zawsze jest takie proste. Tutaj mogliśmy ustalić, że spotkanie w danym temacie mamy od 8.00 do 10.00, a następnie 12.00-14.00. Takie przerwy z  jednej strony pozwoliły  nam zachować  „świeżość umysłu”, a z drugiej dały  odrobinę czasu na refleksję nad danym tematem.

Napotkaliśmy tez pewną trudność: nie byliśmy wstanie zobrazować układu/wielkości/ dróg komunikacyjnych w naszej firmie oraz wynikających z tego ograniczeń. Zapewne podczas wizyty moglibyśmy na miejscu z góry wykluczyć pewne rozwiązania, a zarazem skonsultować  nowe pomysły. Niemniej padł pomysł, aby nagrać pilk video z przejściem po magazynach, aby lepiej zobrazować to, o czym rozmawiamy. Mamy świadomość, że wydłuża nam to czasowo cały proces, ale wspólnie pracujemy nad tym, by pokonać takie ograniczenia i osiągnąć cel.

Paweł Drobny, koordynator logistyki wewnętrznej, TORF CORPORATION

maj 2020

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn