Samasz

SaMasz

W dniach 4-14 maja 2020r. firma MPM przygotowała i z pełnym profesjonalizmem przeprowadziła szkolenie online SCM Supply Chain Management Zarządzanie Łańcuchem Dostaw.

Zapewnienia ze strony organizatora o ciągłym monitorowaniu i raportowaniu procesu szkolenia, oraz wcześniejsze pozytywne doświadczenia związane z organizacją szkoleń stacjonarnych przez firmę MPM, rozwiały nasze początkowe obawy wynikające z przeprowadzenia szkolenia w formie online (brak bezpośredniej interakcji w grupie kilkunastu uczestników). Już po pierwszych sesjach szkoleniowych otrzymaliśmy informację zwrotną od uczestników, że zaproponowane rozwiązanie (sesje 1,5 godzinne organizowane codziennie) to dobry pomysł na przyswajanie wiedzy. Wydłużony do 8 dni szkoleniowych proces nauki, umożliwił uczestnikom przeanalizowanie pewnych kwestii, zestawienie ich z rzeczywistością i wyciągniecie wniosków.

Warto wspomnieć, że osoby uczestniczące w szkoleniu bardzo wysoko oceniły wiedzę trenera Konrada Grondka oraz sposób jej przekazywania. Dodatkowo informacje o postępach i aktywności uczestników utwierdzały nas w przekonaniu, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że założone cele szkolenia zostaną osiągnięte. Kontakt z p. Konradem Grondkiem nie budził żadnych zastrzeżeń.

Podsumowując, firma MPM po raz kolejny udowodniła, że organizowane przez nią szkolenia odznaczają się bardzo wysokim poziomem merytorycznym, a skorzystanie z jej usług jest doskonałą inwestycją w rozwój pracowników i firmy.

Magdalena Siemieńczuk, Dyrektor Personalny, SaMASZ Sp. z o.o.

Zabłudów, dn. 19.05.2020 r.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn