Polwell

Polwell

W imieniu firmy Polwell sp. z o.o. właściciela sieci sprzedaży Fale Loki Koki w Polsce z wielką przyjemnością  rekomenduję udział w szkoleniach APICS CPIM organizowanych przez firmę MPM Productivity.

Osobiście uważam, że szkolenia pomogły usystematyzować już posiadaną wiedzę w różnych obszarach zarządzania łańcuchem dostaw, jednocześnie pozwoliły ją rozszerzyć o wiele nowych aspektów. Ogromną wartością szkolenia jest pokazanie kierunków przełożenia wiedzy teoretycznej na obszary praktyczne funkcjonujące w różnych branżach, niekoniecznie tylko związanych z obszarem produkcyjnym. Podejście praktyczne w trakcie szkoleń to niewątpliwie ogromna zasługa trenerów prowadzących szkolenie, ale i również osób uczestniczących w samych szkoleniach. Są to osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które bardzo chętnie dzielą się swoimi uwagami, spostrzeżeniami wynikającymi wprost z ich codziennej pracy. Szkolenie bardzo często przybiera formę panelu dyskusyjnego, gdzie każdy ma szansę podzielenia się swoimi doświadczeniami z wielu branż o zróżnicowanej specyfice. Niewątpliwie czas spędzony z takimi ekspertami nigdy nie będzie zmarnowany. Szkolenie oferuje bardzo szerokie spektrum wiedzy z różnych zakresów, ułatwiając tym samym zrozumienie procesów występujących w różnych obszarach. 

Niewątpliwie uważam, że cykl szkoleń w ramach APICS CPIM jest wręcz wskazany dla osób, chcących rozwijać się na stanowiskach związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw.  Co więcej, jestem przekonany, że zdobyta ogromna wiedza w trakcie szkolenia sprawiła, że z większą odwagą i przekonaniem podchodziłem do kolejnych egzaminów CPIM, uzyskując z początkiem roku 2018 certyfikat APICS CPIM.

Wojciech Domaracki, Dyrektor Operacyjny, Polwell Sp. z o.o.

Bydgoszcz, 30 sierpnia 2018

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn