Polpharma

Polpharma

Kiedy w firmie nadchodzi potrzeba usprawnień, warto skorzystać z pomocy ekspertów, których wiedza poparta jest z jednej strony praktycznym doświadczeniem, z drugiej wiedzą opartą o sprawdzone światowe standardy. Z tego powodu decydowaliśmy się na współpracę z firmą MPM Productivity Management i cykl szkoleń opartych o standard w zarządzaniu łańcuchem dostaw – APICS.

Główny atutem firmy MPM, poza samym programem szkoleń, jest bardzo dobre rozumienie zagadnień przez trenerów firmy i ich profesjonalne przygotowanie, wsparte wieloletnią praca w biznesie. Chciałbym podkreślić świetny dobór trenerów do poszczególnych modułów cyklu szkoleń i ich zaangażowanie – dzięki widocznej na zajęciach współpracy trenerów MPM dostajemy spójny, dobrze opracowany program.

Szkolenia prowadzone przez MPM to znakomite pole wymiany doświadczeń – wiedza uzyskana podczas nich okazuje się kluczowa dla naszych potrzeb, ułatwia komunikację w firmie, pozwala na zrozumienie procesów w łańcuchu dostaw, podpowiada rozwiązania.

Z pewnością mogę polecić wszystkie moduły APICS i jako ich dostawcę firmę MPM.

Grzegorz Zenka

Kierownik ds. Łańcucha Dostaw Rynków Międzynarodowych 

Warszawa, 28 marca 2014r.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn