Politechnika Rzeszowska

Politechnika Rzeszowska

Naszą współpracę z firmą MPM rozpoczęliśmy  we wrześniu 2011 roku, poszukując ciekawych szkoleń z zakresu zarządzania produkcją. Ponieważ nasze doświadczenia związane ze „standardowymi szkoleniami” z tego zakresu nie należały do najlepszych poszukiwaliśmy czegoś co może nas zainteresować. Ze względu na naszą działalność naukowo-dydaktyczną w obszarze zarządzania i inżynierii produkcji interesowały nas szkolenia teoretyczne które jakimś stopniu powiązane były by z praktyka. W taki właśnie sposób trafiliśmy na szkolenia z zakresu CPIM – Certified in Production & Inventory Management realizowane przez MPM. Uczestniczyliśmy we wszystkich pięciu modułach szkoleniowych i już po pierwszym wiedzieliśmy że to jest właśnie to czego szukaliśmy. Same szkolenia przeprowadzane były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym w obszarze teorii jak i praktyki. Dużą wartością z naszego punktu widzenia było uczestnictwo w szkoleniach z osobami reprezentującymi przemysł.  Pozwoliło nam to uchwycić zależności teoria-praktyka. należy podkreślić również bardzo wysoką dbałość o szczegóły organizacyjne każdego szkolenia.

Dzięki uczestnictwie w szkolenia CPIM mamy pewność że nasza wiedza przekazywana studentom jest na najwyższym poziomie i jest zgodna z tym co realizowane jest w firmach przemysłowych w praktyce. 

dr inż. Sławomir Świrad; Katedra Technologii Maszyn i Inżynierii Produkcji; Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa; Politechnika Rzeszowska

Rzeszów, 11-04-2014

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn